gulliver yazar profili

gulliver kapak fotoğrafı
gulliver profil fotoğrafı
rozet
karma: 4546.3 tanım: 1152 başlık: 390 takipçi: 29
karma: 4546.3 tanım: 1152 başlık: 390 takipçi: 29

son tanımları


beğenime dokunma

okumadan beğenen yazarlara yönelik bir tedbir . diğer bakış açısı ile bakıldığında ise doğru bir tespit ne yazık ki.bu seri beğenmeyi suistimal edilmemesi adına alınan bir tedbir, sabah uyandığınızda 200 bildirim görmek şaşırtıcı ve pek mantıklı değildi.

edit:imla
devamını gör...

kafa sözlük haxball turnuvası

iddialı değilim ama geliyorum dediğim turnuva .
devamını gör...

bu yazara yakın zamanda çok fazla beğeni yaptığınız için oyunuz kaydedilmedi

sözlük ruhunun önemsendiğini gösteren gelişme. seri oylama ile karşı tarafa hadi beni de oyla dönemi kapanmıştır.
devamını gör...

bal porsuğu

sözlukte tanımlarını severek okudugum bir elin parmagi kadar insan var ve kendisi bu listede başı çekiyor. kalemi baki olsun .yazdıklarını okurken etkilenmemek elde değil.
devamını gör...

apartman boşluğunun yayından kaldırılması hakkında

gün boyu tüm yazılanları inceledim, okudum açıkçası her iki tarafta hakli .ben arkadaşların başlık açmasını doğru buluyorum sonuçta kırılmışlar ama karşı taraf zeytin dali uzatmış lakin kirginlikta ısrar edilmiş,bu uzucu .ben sözlük ile ilgili nasıl emek verildiğini bilen biriyim bu hamleler moderasyonun hevesini kırıyor onun için yapıcı olmak lazım ve sonuçta sanal bir mecra burası her şeyi büyütmemekte önemli umarız yine radyomuz güzel işler yapmaya devam eder .

edit:ayrıca şunu da belirteyim başkaları da böyle şeyleri kafaya takmamak lazım diye belirtmişler katılıyorum. kaygılanacak onca şey varken ve hayat akiıp giderken bunlara takılmamak lazım .
devamını gör...

20 şubat 2021 agora meyhanesi radyo yayını

içerisi şampiyonlar ligi gibi konuklar şahane . dinlemedeyiz.

edit:şuan başladı ,konuda şahane.
devamını gör...

18 şubat 2021 apartman boşluğu yayın

cengiz kurtoğlu ile başlayan yayın . bayağı güzel ve ilginç yayın sanırım bizi bekliyor.
devamını gör...

kafa store rozet önerileri

(bkz: doctor who) rozeti gelirse güzel olur dediğim durum.
devamını gör...

canlı yayın açılış programı

beklenen yayın geliyor dediğim durum .uzun süredir ciddi bir emek var bize de dinlemek düşer.
şimdiden heyecanlandım *
devamını gör...

gregg popovic

görsel
babası bir sırp annesi ise hırvat olan popovic 1946 abd doğumludur. kendisinin bir basketbol dehası olarak tanımlarsak haksız olmayız sanırım nba'de san antonio spurs takımını 1996 yılından beri çalıştırmaktadır. spurs onun ile birlikte ilk kez 1998-1999 sezonunda new york knıcks karşında şampiyonluk yaşamıştır.kendisi unutulmaz koçlardan larry brown'ın yardımcılığını da üstlenmiştir. kariyerine birçok rekor sığdırmıştır ve en çok maç kazanan üçüncü antrenördür.2002-2003,2004-2005,2006-2007 ve 2013-2014 sezonlarında spurs ile şampiyonluk yaşamıştır.şuan spurs haricinde abd milli takımının antrenörlüğü görevini de sürdürmektedir.
devamını gör...

natalee holloway

1986 amerika birleşik devletleri doğumlu ve cani bir cinayet ile katledilen bir kız .2005 yılında aruba adasına mezuniyet kutlamaları için gitmiş ancak kendisinden bir daha haber alınamamıştır. bulunması için yoğun çaba sarf edilmiş ancak kendisi ile en son gözüken hollandalı joren van der sloot ve iki arkadaşının üzerine gidilse de sonuç alınamamıştır. çeşitli dönemlerde joren van der sloot basına itiraf niteliğinde demeç verse de bir şekilde dışarıda kalmıştır. van der sloot 2010 yılında bu kez perulu bir kadını katletmekten suçlu bulunmuştur .natalee holloway ise babasının isteği üzerine 2012 yılında gıyaben ölü ilan edilmiştir. annesi beth holloway 2019 yılında verdiği röportajda kızını aramayı asla bırakmadığını söylemiştir. bu elim olay için ayrıca aynı isimde annesinin kızı için yazdığı kitaptan yola çıkılarak 2009 yılında film çekilmiştir.joren van der sloot için şuan farklı suçlardan dolayı 18 yıl hapis istenmektedir . umarım bu katil cani bir daha gün yüzü göremez .

ilgili haberler:buradan okuyabilirsinizburadan okuyabilirsiniz
devamını gör...

16 şubat 2021 doğan cüceloğlu'nun evinde ölü bulunması

alanındaki en duayen insanlardan birisiydi ve yeri kolay dolmayacak insanlardan. mekanı cennet olsun.
devamını gör...

admin ve modların başlıklara müdahale etmesi gerekliliği

sözlük kültüründe başlıklarda tartışma olağandır ve insanların ilgisinin ne olduğu kimseyi bağlamaz. zaten formata aykırılık olursa ivedilikle müdahale ediliyor onun için katılmadığım istek.
devamını gör...

wall e (film)

sıradan bir animasyon filmi değildir , tüketim toplumunu ve teknolojinin insanlara olumsuz yansımasını ele almıştır. teknolojinin yıkıcı etkileri olabileceğini göstermiştir .2-3 kez izleyen birisi olarak imdb 8,4 puanını kesinlikle hak ediyor ve kesinlikle tavsiye ederim.
devamını gör...

sözlük radyo’nun ilk canlı yayını

merakla beklediğim canlı yayın. birbirinden güzel şeyler devam ediyor .
devamını gör...

14 şubat 2021 konu neydi radyo yayını

şuan başlayan yayın .jenerik güzel olmuş umarım dinlemesi de güzel olur.
devamını gör...

yök'ün galatasaray üniversitesi hakkında aldığı karar

uluslararası ilişkilerin gerektirdiği şekilde cevap verilmiş . açıkçası uluslararası andlaşma kavramını bir hukukçu olarak açayım bilgi kirliliği olmasın eğer temel hak ve özgürlüklere ilişkin ise uluslararası andlaşma kanunun üstündedir dolayısıyla türkiye yerinde bir karar almıştır ve misilleme yapmıştır. sorumluluğunu yerine getirmeyen fransaya güzel bir mesaj verilmiştir.
devamını gör...

sözlük yazarlarının birinden almış olduğu son hediye

hatırlamıyorum dediğim hediye.düşünün artık durumu..
devamını gör...

pinkshinyultratambourine

güzel bir içerik olmuş ve parça seçimleri güzel .emeğine sağlık .
devamını gör...

14 şubat için antik öyküler

şuan başlayan ve dinlediğim program.
devamını gör...
devamı...
online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.