nickimicalmislar yazar profili

nickimicalmislar kapak fotoğrafı
nickimicalmislar profil fotoğrafı
rozet
karma: 3771 tanım: 1148 başlık: 245 takipçi: 19
karma: 3771 tanım: 1148 başlık: 245 takipçi: 19
Ne amoru ne fatisi içelim heykel yapalım

son tanımları


pogba'nın bira şişesini masadan kaldırması

önünde durunca kimse ağzına sokmuyor. birayı da kolayı da kaldırmak abes kaçıyor o ortamda. tüketmiyorsan orada bir sürü şey var onu içersin. şov mov değil lüzumsuzluk bunlar ya.
devamını gör...

whatsapp'ta bir mesajın en fazla 5 kere iletilecek olması

uydurma haber yayan teyze ve amcalarımızı mahvedecek haberdir.
devamını gör...

milena

uçurulmuş yazardır. dün tanım silme özgürlüğünden bahsediyordu şimdi tanımları aynen duruyor fakat artık hesaba erişemiyor. daha komik ne olabilir bilmiyorum. yönetim yazarlarını ciddiye alıp isteklerini göz önünde bulundurmak yerine uçurup kurtuluyor sanırım.
devamını gör...

8 cm topuklu giyen açık kadın

şu başlıkları açarken saçma sapan şeyler yazarak açmayın lütfen ya. birisi erkek ya da kadın sevgili yazar birisi açık kız yazar çok açmak istersen giyen kadın dersin olur biter. topuklu giyen kadında normal bir kadındır işte santim mantim yazmışlar bi de.*
devamını gör...

cinsiyet öğrenme partisi

çok abartılı ve gereksiz bir ayrıntı olarak geliyor bana. fakat kalkıp da bunu yapan insanları kılıfa sokamam. bazen saydırasım geliyor yalan yok ama herkesin kendi sevinci kendi tercihi. negatif yaymaya gerek yok.
devamını gör...

hasta olduğunu sosyal medyada paylaşmak

şimdiye kadar hiç yapmadım. ama yaşlanırsam kesin yaparım. bir sakınca görmüyorum hasta olduğunu paylaşmakta. artık sosyal medyada her şeyi paylaşıyorken serumlu kol fotosu bile sırıtmaz inanın.
devamını gör...

daha iyisi çıkana kadar elde tutulan erkek ya da kadın sevgili

askıda sevgili diyoruz biz buna. erkek ya da kadın fark etmeksizin iki cinsiyette de görülen ne yazık ki karaktersizlikten kaynaklanan bir durum. dediğim gibi karakterden kaynaklanır. fakat ben daha çok kadınlarda denk geldim diyebilirim.
devamını gör...

dardanel'in instagram paylaşımı

büyütülecek bir şey değil şahsımca. hahaha deyip geçtim ben.
devamını gör...

sürekli dert anlatan tipler

kaçarak uzaklaşılması gereken tiplerdir. kimsenin derdi kimsenin umrunda değil daha niye hem kendilerini hem bizi yoruyorlar anlamıyorum. gram umrumda değil insanların kafa şişiren meseleleri pozitif şeyleri hadi neyse ama dertler falan hiiç çekilmiyor. bazen söylüyorum bazen de boş boş bakarak anlamalarını bekliyorum.
devamını gör...

çocuk yaparak evliliği kurtarmak

sevgi karın doyurmaz

genel itibariyle bakarsak cahilce söylenmiş bir söz olduğunu düşünüyorum. fakat şimdi ruhumun doymasındansa karnımın doymasını tercih ederim. açlıktan sefaletten ölüp gittikten sonra sevgi anca ruhumu doyurur zaten.
devamını gör...

hereditary

beğenerek izlediğim 2018 yapımı film. ben çok nadiren korku/gelirim türünde filmler izlediğim için hereditaryi beğendim. bu türe çok aşina olmadığım için ne nasıl olmalı pek bilmiyorum. izlerken gerildim mi korktum mu ona bakıyorum ve evet öyle sayılır. keyifle izledim. bence güzel bir filmdi. bu türde bi şeyler izlemek isteyenler için iyi gider.
devamını gör...

yazarların kişilik olarak benzediği dizi film karakteri

icat çıkarma fehmi.
devamını gör...

juliette binoche

harika bir oyuncu harika bir kadın. izlediğim bütün filmlerini çok beğendim. denis lavantla çok iyi ikili oluyorlar ayrıca.
devamını gör...

asla alamayacağın bir şey bırak

ben bir tek temel gıda alabiliyorum. geri kalan her şeyi asla alamayacağım şeyler kategorisine ekleyebilirsiniz.
devamını gör...

yakın arkadaştan bir anda soğutan şeyler

kendi dertlerini deve edip sizinkileri kulak yerine bile koymaması. iyi niyetinden samimiyetinden son derece emin olduğunuz bir arkadaşın bunu yapması en büyük sorundur. her konuda kendi sorunları ortaya atılır en az onun kadar abartılı tepki vermeniz istenir. gel de bu arkadaştan soğuma.
devamını gör...

fakir olup zengin görünmeye çalışan kişi

(bkz: feriha yılmaz)
devamını gör...

the broken circle breakdown

2012 yapımı belçika filmi.
arkadaşımın izlerken hüngür hüngür ağlayacaksın, çok beğeneceksin vaadiyle izlemiştim. ben beklentiyi yüksek tuttuğumdan olsa gerek pek de beğenmedim. şarkı söylenen sahneler çok güzeldi, favorim onlar ve filmin sonuydu. filmin sonu gerçekten güzel ve anlamlıydı. fakat birisi bu filmi önerir misin deseydi kesinlikle hayır derdim.
devamını gör...

the elephant man

acı verici bir hayattan esinlenmiş hüzünlü filmdir. beni çok çok etkilemese de izlenmeye değer olduğu kesin.

fil adamın uzun süre tabloya bakıp sırtüstü yatağa uzandığı son ile aklıma kazınmıştır
devamını gör...

çirkin kızların karakterinin genelde iyi olması

(bkz: senin fikrinin ne önemi var vasat herif)
devamını gör...
devamı...
online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.