makedonyalı yazar profili

makedonyalı kapak fotoğrafı
makedonyalı profil fotoğrafı
rozet
karma: 3235 tanım: 843 başlık: 199 takipçi: 33
karma: 3235 tanım: 843 başlık: 199 takipçi: 33

son tanımları


benedict cumberbatch

bu abimizin suratı bir tuhaf ya. yetişkin kafasına oturtulmuş bebek suatina benziyor. ve o ses o sıfatla ne alakası var. bis den, dodge charger black cat motor sesi çıkmasi gibi bir şey. süt bebesinin ete kemiğe bürünmüş hali gibi resmen.
devamını gör...

homofobik

dünyada hiç kimse hiç kimseyi sevmek zorunda değilken homoları sevmeyenleri, bir grup, uydurduğu hiç bir dayanağı olmayan boş küme niteliğindeki bir ifadeyle aklı sıra ayar veriyor. ulan yolda muhtar gibi yürüyeni de sevmiyorum, otobüste evinin koltuğunda oturur gibi oturani da, homoları da. kimse kimseyi sevmek zorunda değil dünya böyle işlemiyor deli mi dürttü aklınızı mi yitirdiniz. şaka mısınız babacim siz? korona havası beyne giden oksijeni mi kesiyor ne oldu?
devamını gör...

erkek adam ev işi yapar mı sorunsalı

ben yapmıyorum. yemek yerim kapları odada bırakırım, hatta yerde, ürün kapları yemek artıkları da etrafta. kirli kıyafetleri de yikamam. domestos reklamlarındaki mikroplarin yaşam alanı gibi yeşil bir sümük öbeğinin içinde yaşıyorum. sims karakteri gibi üzerimden sürekli yeşil duman tütüyor.
devamını gör...

seni asla terk etmeyeceğim diyen sevgili

bana zamanında (2015)sen olmasan bundan sonra nasıl devam ederim bilmiyorum makedonyalı dedi ayrıldık sene sonra evlendi hahaha. komedi bence.bu laflara karnımiz çoktan doydu.
devamını gör...

sürekli kendisini öven insan

azcık da siz övün şoklama yaşasın belki o zaman bırakır dediğim şahıs.
devamını gör...

moral bozukluğuna iyi gelen şeyler

para harcamak.
devamını gör...

kafacıların sevmediği özellikleri

normalde tutumlu ve cömert bir insanım. lakin para harcarken bazen kendimi kaybediyorum, yarını düşünmüyorum. bu ilk yazdığıma taban tabana zıt olsa da böyle bir tuhaflık da var.
devamını gör...

türk kadınının dünyanın en güzel kadını olması

buna biz farklı yerlerde değinmiş ve objektif olarak bu fikre katılmıştık. sebepleri ise türkiye insanı etnik olarak oldukça fazla çeşitllige sahip ve saf ırka göre melezlenme her zaman en mükemmel sonucu doğurur. sadece benim ailemde 3 farklı ülke mevcut her birimiz ayrı telden tiplere sahibiz. güzelim diyen benim kardeşlerimin ve amca kızlarının yanında kendini akbaba gibi hisseder.
dünyanın en güzel insanları bu etnik çeşitliliğe sahip abd den çıkar. ülkemizde de çeşitlilik fazla olduğunda güzel kadın miktarı ciddi manada fazladır.
lakin fazla melezlenmemis türk kadının en büyük bug ı geniş leğen kemiği ve dar omuz çatısıdir.
devamını gör...

insan olmasaydın ne olmak isterdin sorunsalı

yılan olabilirdi. omurga derdim yok dizlerim ağrıdı derdi yok. gerçi yılanda omurga mevcuttu. çiftleşme biraz zor olurdu ama yılanız sonuçta ona göre de adapte olurduk ellam.
devamını gör...

2 broke girls

eskiden tv'de denk gelirdi sadece max in göğüslerini görmek için az bir süre bakardım. onun haricinde beş para etmez dizilerden biri. diziye bakışım bu denli sığ.
devamını gör...

kramp

devamlı şekilde olanlarının en temel sebepleri; potasyum ve magnezyum depolarının boşalmasindan, çok yorulmuş ve kasılmış kasların spazm haline gelmesinden ve daha da iç karartıcı olanı kronik bir hastalığiniziin bulunmasından dolayı meydana gelir
siroz kan dolaşımı rahatsızlığı veya böbrek problemleri.
devamını gör...

1995 yılından hafızada kalanlar

babam bazı akşamları polis arkadaşları ile buluşurlar güzel ve seviyeli bir muhabbet ortamları olurdu. genelde kuyruğu gibi her yere beni de götürürdü. göturmeden gittigi zaman pencereden çıkar ana avrat soverdim ahshshd. o yaşta o küfürleri nereden nasıl öğrendiğime dair bir fikrim yok. gülerdi ama gece döndüğünde ağzıma bir kavanoz acı biber sokardi. ne anormal yetiştik la biz.
devamını gör...

bukalemun

iki adet parmağı vardır uçlarında küçük sevimli tırnakları bulunur. korktuğunda ekseriyet koyu bir renk alır. elinizde dururken o güzel parmakları ve kuyruğu ile parmaklarınızi öyle bir sararki kendinizi hayvanın bir parçası gibi hissedersiniz. çok korktuğunda ve sinirlendiginde tislar ve isirir. lakin dişleri olmadığından acitmaz. dilinin ucu top şeklindedir ve ağzında toplu halde durur. öyle hızla dışarıya çıkarır ki avını ağzına alırken aynı bir mermi hızında. görmeniz bille zordur.
çok ağır hareket eder bir ileri bir geri şeklinde yürür. dış derisi elbette serttir ama öyle güzel bakar ki opmeden duramaz insan. tommy mi özledim lan.
devamını gör...

kafa sözlük yazarlarının en sevdiği hayvan

çocukluktan beri besleme hayalini kurduğum bir gün ovada bulurum hevesiyle beklediğim ve 2016 nin bir yaz günü yakaladığım ve de beslediğimbukalemun namı diğer chameleon. kertenkele ve yılanların hemen hemen hepsini sevip gördüğüm yyerde ellemeden duramayan benim için bukalemun çok ayrı bir yerde kalbimde.
devamını gör...

seks yaparken dikkat edilmesi gereken hususlar

1-harder
2-faster
3-deeper
devamını gör...

gizliden gizliye zevk alınan ufak sapkınlıklar

yaw he lan he.herkes masum herkes çiçek. iç aleminizi açsak içerisi ekstrem kamasutra gibi buraya gelince hep çiçek.
devamını gör...

basen probleminin ruhsal bozukluğa yol açmasının nedeni

türk kadınının anatomik olarak dar omuz çatısı ve geniş leğen kemiği mevcuttur. buna kalın ayak bilekleri eşlik eder. bu yapı tam olarak doğurganlığa uygundur. haliyle bu kalça yapısında basen oluşumu çok kolaydır.estetik olarak dünyanın en güzel iskelet yapısı olmasa da biraz basen kadında feminenligii artıran bir unsur. en azından benim gözümde.
devamını gör...

dibe vurmuş insanlara tavsiyeler

ezik senden bir b** olmaz ve olmayacak. düştüğün yerde kalman vatana ve millete daha hayırlı olur. en azından ayak bağı olmazsın.
devamını gör...

kafa sözlük yazarlarının doğduğu ay

esasen kişilerin burçlarını merak eden kişi sorusu. kimin hangi ayda doğdu neden niçin ne şartta umrunda olur ki insanın.
devamını gör...

mert çok yakışıklı ama cenk de çok sempatik ne yapsam ki

(bkz: double penetration)
devamını gör...
devamı...
online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.