kayıp balık memo yazar profili

kayıp balık memo kapak fotoğrafı
kayıp balık memo profil fotoğrafı
rozet
karma: 4297 tanım: 966 başlık: 73 takipçi: 23
karma: 4297 tanım: 966 başlık: 73 takipçi: 23

son tanımları


filenin sultanları'na din ile saldıran imam

aklı uçkurunda olan çomar beyanıdır. ona yok müslüman ülkesiyiz, yok adam haklı diyenler de saf çomardır. ulan bir kere de gurur duymasını öğrenin be, bok bok konuşmaktan başka vasfınız yok.
devamını gör...

kafa sözlük yazarlarının kazandıkları ödüller

lise de "eğitime destek" temalı bir slogan yarışması vardı. o yarışmada "bedenin seni üç gün yaşatır, eğitime verdiğin destek seni bir ömür boyu hatırlatır" diye bir slogan uydurup 3. olmuştum. valla hiç umudum yoktu ama okulun bahçesinde ismim okununca havalı havalı kürsüye çıkışı mi hiç unutmam, ödül olarak da fotoğraf albümü vermişti pinti müdür. öyle işte sözlük.
devamını gör...

siyasilerdeki tebrik ve taziye samimiyetsizliği

adı üstünde siyasiler. ne bekliyordunuz ki? denilesi hede.
devamını gör...

süslü sülü

sedat peker'in her söylediğin de beni bi gülme alan hitap şekli. aşırı komik söylüyor.
devamını gör...

15 temmuz tiyatrosu

gerçeklerin er ya da geç ortaya çıkmak gibi bir huyu vardır. bu olayında tüm gerçekleri bir gün elbette ortaya çıkacak. ben en başından beri inanmadığım ve destek vermediğim için vicdanım rahat. ama gel gör ki olan gidene oldu, giden can geriye gelmeyecek malesef, yanarım yanarım da ona yanarım işte sözlük.
devamını gör...

erdoğan'ın saldırganlara sahip çıkması

insanı deli eden olay ve açıklamadır. yemin ederim ülkeyi mafya yönetiyor. çıldırmamak elde değil.
devamını gör...

karısının iç çamaşırına sığınan acizler

kurduğu cümle ile kalitesini, pardon kalitesizliğini ortaya koymuştur. aciz insanın aciz cümleleri işte. allah düşmanın bile ahlâklısını versin.
devamını gör...

savcı eyüp akbulut

bu başlığa neden gereken ilgi gösterilmemiş anlamadım. şu ülkede kaç tane "eyüp akbulut" gibi mesleğinden ihraç edilmeyi, hakkında soruşturma açılmayı göze alarak dürüstçe doğruları anlatan cesur yürekli savcı kaldı ki? yemin ederim şu kokuşmuş adalet sisteminde hâlâ böyle mangal yürekli savcıların olduğunu bilmek umutlarımı yeşertti. bu savcının arkasında duralım, sosyal medya gibi etkisi güçlü mecrada onun yalnız olmadığını belirtecek paylaşımlar yapalım. eğer bizler bu dürüst davranışana destek olmazsak, tepemizde ki yamyamların iki dudağının arasında harcanıp gidecek. #seninleyizsavcıeyyüpakbulut #savcımızınyanındayız
devamını gör...

kayıp balık nemo

mahlasıma karar vermem de ilham olan animasyon film. (sırıtan surat emojisi).
devamını gör...

haluk tatar

zekasına, bilgisine, olayları analiz etme yetisine ve akışkan konuşmasına çok büyük saygı duyduğum youtuber. adam bildiğin ülkesini ciddi ciddi kalpten seviyor ve elinden geldiğince "bu ülkenin gençlerine bir şekilde doğruyu gösterebilir, öğretebilirsem ne mutlu bana" minvalinde videolar çekip aydınlatmaya çalışıyor. yolun açık olsun haluk hocam.
devamını gör...

cumhurbaşkanı erdoğan'ın halktan helallik istemesi

haram olsun.
devamını gör...

emekli öğretmenin eski otobüsünü kütüphaneye çevirmesi

samsun'da yaşayan emekli öğretmen "cemile özdemir" eski otobüsünün içini yenileyerek harika bir kütüphane oluşturmuş. arada sırada da olsa iyi haberler görmek insanı mutlu ediyor. öğretmenimizin ellerinden öpüyorum. buradan
devamını gör...

24 mart 2021 fahrettin koca tweeti

ipi erdoğan'ın elinde olan bakanlardan biri işte. çokta şey etmemek lazım.
devamını gör...

özgür mumcu

hukukçu, köşe yazarı, akademisyen ve yazar.

tam anlamı ile babasının oğlu. rahmetli uğur mumcu'nun izinden gitmiş ve babası gibi hukuk fakültesini bitirmiş, cumhuriyet gazetesinde köşe yazarlığı yapmıştır. ve bir dönem de galatasaray üniversitesi'n de akademisyenlik yapan özgür mumcu, şu an da youtube kanalında "yeni haller" adında bir söyleşi programı yapmaktadır. kendisinin yazmış olduğu "barış makinası" kitabını bir gün de bitirmiştim. gerçekten babası uğur mumcu gibi çok kaliteli, çok karakterli, omurgalı, kurduğu cümlelerin her biri mantığıniza yatan, konuşma tarzına, cümle vurgusuna aşık olduğum kişi.
devamını gör...

mumsöndü

"bazı" içi kokuşmuş, kansız sünnilerin, alevilere atmış olduğu iğrenç iftiralardan biridir. araştırmayıp, körü körüne bu iftiraya inanan insan, katıksız cahildir ve o kansızlardan bir farkı yoktur. bu da böyle biline.
devamını gör...

uraz kaygılaroğlu'nun ödül töreninde çocuk istismarına dikkat çekmek adına yapmış olduğu konuşma

en iyi erkek sinema oyuncusu ödülünü alan oyuncu uraz kaygılaroğlu'nun yapmış olduğu iki sayfalık konuşmadır. çocuk istismarına çok iyi dikkat çekip, farkındalık yaratacak bir konuşma olmuş. kendisini alkışlıyorum. buradan
devamını gör...

cinsiyetsiz tuvaletler istiyoruz

her kuşu öptük bir leylek kaldı zaten.
devamını gör...

türkiye bir insan olsaydı nasıl olurdu sorunsalı

kesinlikle doğu perinçek gibi biri olurdu. her telden çalan.
devamını gör...

şehirlerin meşhur buluşma yerleri

istanbul/ taksim meydanı.
ankara/ dost kitabevi önü.
devamını gör...

patronundan kalan parasını istemeye giden çocuğun işkenceye uğraması

olay afyon'da yaşanıyor. balıkçı lokantasında bir süre çalışan 16 yaşındaki şükrü can isimli çocuk, patronundan alacağı olan 200 tl yi istemeye gidiyor. patronu olacak yaratık da arkadaşları ile birlikte olup 16 yaşındaki çocuğu demir sopalarla saatlece dövüp hastanelik ediyor. şu an bu tanımı yazarken bile ağız dolusu küfürler ediyorum. böyle dünyanın adaletini. buradan
devamını gör...
devamı...
online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.