kafası kendinden güzel yazar profili

kafası kendinden güzel kapak fotoğrafı
kafası kendinden güzel profil fotoğrafı
rozet
karma: 2619.25 tanım: 1109 başlık: 306 takipçi: 14
karma: 2619.25 tanım: 1109 başlık: 306 takipçi: 14

son tanımları


sevmek vs sevilmek

sevilmek sevmek eylemine tek atar. sevmek bazen işkence olabilirken sevilmek yaşanılabilecek en güzel duygulardandır yeryüzünde.
devamını gör...

red alert 2

bu sağ alttaki simgelerde dönen topaç gibi şey nedir halen anlayamadım. bilen varsa yeşillendirirse sevinirim :)
devamını gör...

hdp'yi kapatmayan zihniyet

kapatılsa ne değişecek ki, diye düşündüren başlık. dtp kapatıldı, bdp açılmadı mı mesela? bunu kapatsan başkasını açacaklar.
devamını gör...

sürücüsü ölen tırı yağmalamak

aslında yağmalayanlara kızıyoruz da bu yağmalayan kişilerin ekonomik durumu iyi olsaydı yine de yaparlar mıydı diye düşünüyorum. fabrikası olan bir adam son model aracından inip domates toplar mıydı mesela orada?
devamını gör...

attila ilhan'ın da dediği gibi

sevmek insanın yüreği kadar
küçükse büyüğünü taşıyamazsın
.
devamını gör...

breaking bad vs prison break

ikisinin de tüm sezonlarını izlemiş biri olarak şu ana kadar yazılanlardan, yazarlardan ayrılarak prison break, breaking bad'e göre daha güzel zaman geçirtti bana. sıkofild adamsın sen olm. haksızlığa karşı durarak hak yolda ilerlemeye devam et. where is the 6. sezon ulan?

son olarak pinkman adamdır.
devamını gör...

bütün balıkların tadı aynı diyen insan

bütün erkekler aynısınız diyen kızdan farkı olmayan insandır kendileri.
tattın mı kardeşim hepsini?
devamını gör...

kıbrıs

ada parçası derken başlık sahibinin kastettiği nedir anlayamadım.

t: jeopolitik konumundan ötürü oldukça değerli topraklara sahip, atatürk'ün ''efendiler, kıbrıs'a dikkat ediniz.'' vasiyetinde bulunduğu 4 tarafı sadece sularla değil doğalgaz ve sömürgeci yamyam devletlerle çevrili, adaya adım attığınızdan itibaren tarih kokan, venediklisi, cenevizlisi, osmanlısı ve birçok önemli medeniyete ev sahipliği yapmış akdeniz'in incisi ada.
devamını gör...

8 şubat'ta whatsapp'ı silecek sözlük yazarları veri tabanı

bir savcı bir de hakim olan iki abim var, ikisi de whatsapp grubumuzdan ayrılma kararı aldılar. savcı olan hem bip hem telegram'a geçti. hakim ise bip kullanacağım oradan görüşelim dedi. devletin hakimi savcısı hak-hukuk okumuş adamlar geçiyorsa benim ne işim var zaten. çoğu kişi taşındı, ben de taşınacağım. telegram-bip gruplarımız şu an whatsapp gruplarımızdan daha aktif. mark düşünsün artık ab'ye ayrı bize ayrı davranmasının sonucunu. eyyy mark sen kimsin ya?
devamını gör...

çaylak tanımlarına seri beğeni atmak

bomboş girdileriyle yazar olanı artılamaktansa, sade ve güzel yazan çaylağa çakarım beğenimi kardeşim. bir zamanlar biz de çaylaktık... demek isterdim ama hiç o duyguyu tatmadım, ben hep yazar idim silik tanımlılar sizi*.
devamını gör...

donald trump’ın twitter hesabının askıya alınması

kendisini telegram'a davet ettiğim eski abd başkanı.
gel abi bir grup açalım, oradan kışkırt kimi kışkırtacaksan. ruslar da sevinir, abd-rusya ilişkilerinde yumuşama olur falan. bir düşün bence bunu.
devamını gör...

yazarların bugünkü mutsuzluk sebebi

#markınyanındayız

başlığı açan arkadaşın tanımını okuduğumda, barça'dan real'e giden figo'nun hakkında, barça taraftarının söylediği o söz aklıma geldi: ''senden nefret ediyoruz çünkü seni çok sevmiştik!''

tiktok kim köpek de ona tepki gösterelim başlık sahibi arkadaşım. oysa whatsapp öyle mi? elimizde büyüdü kerata. ilk nokia 5800 telefonu aldığımda yüklemiştim. internetsiz bile mesaj yazılabiliyordu o zamanlar. sade idi. sms paketleri yapmaktan, sms'im bitiyor sevgilim demekten kurtarmıştı bir nesli. yaşanmışlıklar var, yanlışlıkla atılan mesajlarımız var, silemediğimiz, silmeye kıyamadığımız mesajlarımız var. ve sen şimdi gelmişsin, bir işe yaramaz, yaşanmışlığımızın olmadığı bomboş bir uygulama ile anlı-şanlı koskoca whatsapp'ı mukayese ediyorsun. anlıyor musun beni başlık sahibi arkadaşım? ''whatsapp'tan nefret ediyoruz, çünkü o'nu çok sevmiştik!''
devamını gör...

braille alfabesi

zamanında görme engellilerin bir derneğini ziyaret ettiğimde yakınen inceleme fırsatı bulmuştum. bu alfabeyle kağıtlara yazı yazabildiğimiz daktilo tarzında bir cihaz vardı, kağıtta nokta nokta kabartmalar yaparak yazılıyordu. ayrıca dernekte bir de sesli kitap okuma stüdyosu vardı. biz kitap okuyor ve kaydediyorduk. görme bozukluğu yaşayan arkadaşlar da bizim sesimizden kitapları dinliyordu. etrafınızda bu tür derneklere gidin, ziyaret edin. onların farkında olduğunuzu fark edince çok mutlu oluyorlar. o insanlara bu duyguyu yaşatın.
devamını gör...

çaylak olduğu halde tanım girmek

tanım girmeden yazar nasıl olacak, sorusunu akıllara getiren başlık.

edit: başlık sahibi uçmuş gitmiş. halbuki daha karpuz kesecektik.
devamını gör...

10 ocak 2021 tavuklarımızın köpekler tarafından hunharca katledilmesi

kümesin kapısını açık unutmuşuz ve gece köpekler 3 tavuğumuzu katletmiş. biraz vicdan azabı çekmekteyim kapıyı nasıl açık unuttuk diye, biraz da köpeklere kızmaktayım. sokakta gezinip duruyorlar, acıyıp o kadar ekmek vermeye çalışmıştım hep kaçtılar. meğer gözleri hep bizim o sarı ve siyah çıtır tavuklardaymış. elde sadece 1 tane tavuk kaldı, onu da alsalardı bari de öyle onu görünce iyice üzülmeseydik. bu arada son tavuğumuzu mangal mı yapayım haşlama mı?

nasıl unuttun vs. deyip suçlamayın zaten kendimi kötü hissediyorum.
devamını gör...

whatsapp durumu yapılacak sözler

konuşamam, sadece telegram!, yapılabilir artık bence.
devamını gör...

transfer dönemi

ülkemize her yıl ronaldinho'nun transfer olduğu dönemdi bir zamanlar, bir de forlan'ı eklemek lazım tabi...
devamını gör...

kafa sözlük'e üye olmak isteyenlere nick tavsiyeleri

(bkz: realist polyanna) güzel nick olabilirdi sanki he?
devamını gör...

kafa sözlük yazarlarının şu an ihtiyacı olan şey

zaman.
çünkü yapmak istediklerimi hiç yetiştiremiyorum. durmuyor da kahrolmayasıca.
devamını gör...
devamı...
online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.