homeros yazar profili

homeros kapak fotoğrafı
homeros profil fotoğrafı
rozet
karma: 1618 tanım: 181 başlık: 123 takipçi: 35
karma: 1618 tanım: 181 başlık: 123 takipçi: 35

son tanımları


sevgiliden ayrılınan günün gecesi

bir takım ağır alkollü şahsiyetler için eşcinselliğin merak edildiği günün gecesi olabilir. "lan heteroyum tamam da, tersini denemeden nasıl emin olabilirim?" düşünceleriyle kişi nahoş bir durumla karşılaşıp, son saniye kaçışı yapmak durumunda kalabilir... ytd

merak hep iyi bir şey değildir sonuçta. özellikle belirli bir yaş grubunun üzerinde, belirli bir yaşam çizgisinde gidiyorsanız, bu saatten sonra bazı şeyleri somut olarak denemeseniz de olurdur...

özetle, alkolden uzak durulması gereken günün gecesidir. al kahveni otur evinde. kendi sessizliğinle. girişme bir şeylere.
devamını gör...

kafa sözlük yazarına yüz vermeyen ekşi sözlük kızı

yazdığı sözlükte birini bulamamış, beceriksiz monosözlüklü yazarın içine düştüğü elim hezeyan hali.

üzülme, mafya yanında.* *
devamını gör...

yoldaş'ın bizi pavyona götürmesi

asla gerçekleşmeyecek olan aşşırı komikli hede. kadınlara değil de size sarkmasın orada sonra? cinsel tercihlere saygı duyulmalıdır pek tabii ama durum malumunuz. ayrıca henüz alkolizmini bile atlatamamış adam pavyona sürüklenir mi hiç?
devamını gör...

whisper

gece gece farkında olmadan beni dumura uğratmış yazardır kendileri. tanıyorum, bir yerlerden tanıdık geliyor diyerekten neşeli bir tavırla mesajlaşmalara baktım, kulaklık kablosuyla boyun morartmaktan bahsedilmiş. boğularak ölmek falan. vısssss. neyse ben yavaştan kaçayım.
devamını gör...

nazlıı_7

efenim evli olduğum şahıstır kendileri. kendisinin bundan haberi yok tabii. itinayla uzak durunuz, yoksa topuğunuza çok pis sıktırırım.

edit: topuklara sıkma eylemi başarıyla gerçekleştirilmiştir.
devamını gör...

birden fazla dine inanan insan

eklektik denir. inanç yapısı ve maneviyatını kendi tekeline almış insan eylemidir.
devamını gör...

düşler uyanınca mı yoksa kahvaltıdan sonra mı fırçalanır sorunsalı

efenim doğru cevap uyandıktan sonradır. ayrıca düşler fırçalanmaz, not edilir. ne diye fırçalıyorsun, manyak mısın? az da bilinçaltınıza saygınız olsun. bu yeni nesil de hiçbir şeyden anlamıyor.
devamını gör...

hazall

emekli mafya tetikçisi. sakin, pek sakin son zamanlarda. tam bir sevgi kelebeği. sevgisini gördüğümden değil de, genel izlenimden diyorum tabii... türkçe karakterlerle yazmaya başladığı gün sözlüğe geri döneceğim. *
devamını gör...

zevk veren birçok şeyin yasak ya da tabu olması

çileciliğin metamorfozu.
devamını gör...

lucifer

uçurulmuş yazardır. gönderildi biriciğim. hani gerisini z kuşağı düşünecekti, hani hayallerimiz vardı...

vurdular vurdular ölmedi diyorduk, sonra kıskanç modlar nazar değdirdi adama. kesin bunun oylamasını da yapmışlardır, evet diyenler z kuşağındandır net.
devamını gör...

xay

mafyanın bir numaralı adamlarındandır. düşeceğim, düşüyorum, düştüm.
devamını gör...

satılık kafa sözlük hesabı

bunlardan birisi de benimdir. hesabım an itibariyle satışa açıktır. iban ve diğer gerekli bilgiler için iletişime geçiniz.

içinde müthiş cevherler var. yoldaşın çıplak pozlarından tut, bahsini geçirmenin bile büyüklüğünü zedeleyeceği devlet sırlarına kadar. hesap olduğu gibi devredilecektir. pazarlığa açığım.
devamını gör...

ekşi sözlük'ün mesaj okuması ve başlıkları sansürlemesi

ekşi sözlük'ü eleştirme ayağına bu sözlüğün de arada yakılacağı başlıktır. orada olup da burada olmayan pek de bir şey yok zira. tanımdan sövemeyen özelden daha fazla yardırıyor. sansür desen tartışmaya gerek bile yok. orada şu an bug ile olan şey buranın yazılımında var. oranın da yazılımında var. nadirane mecralar hariç her yerin yazılımında var. önemli olan bunun suistimal edilip edilmediğidir. e bir bug da suistimal sayılmaz haliyle.*
devamını gör...

kafa sözlük android uygulaması

indirmeyeceğim uygulamadır. size değil megabaytlarımı, kirli pabucumu bile vermem. kripto-kapitalizm yükselişte.
devamını gör...

sözlüğün en yakışıklı yazarı olmak

nail olduğum şereftir. itirazı olan gelip vursun yumruğunu masaya. varlığım sözlük kız ve eşcinselleri arasında iç savaşa sebebiyet vermesin diye sessiz sakin takılıyorum, dokunmayın fazla.*
devamını gör...

kafa sözlük online kişi sayısının düşmesi

yoğun alım sonrası kullanıcı kitlesinin özleşmesinden kaynaklanan sorunsal. gelenlerden bazıları kalmayı tercih etmeyebilir, herkesin zevkine kimse karışamaz.
devamını gör...

tin tin tini mini hanım

en güzel türkçe şarkılardan biri.*
devamını gör...

yoldaş benjamin'in alkolik olması

sözlüğün geleceğini derinden etkileyecek gerçektir. kgb'nin sözlüğe desteğini kesmesi ve sözlüğün kaderine terk edilmesi sonucu yataklara düşen benjamin, sözlüğün on kuruşluk bütçesini envai çeşit votkaya gömmüştür, iyi halt etmiştir.

sözlük masraflarının karşılanması gerekliliğinden dolayı, buradan sonrası yalnızca zengin yazarları ve mafyayı ilgilendirir. boşa para vermek istemeyenler için yarın 19 sularında benjamin'in çıplak pozları için açık arttırmamız olacaktır. kendisi bir onlyfans hesabı açmayı da düşünmektedir, üyelik maliyeti aylık onnira.

şimdilik başka bir fikrimiz yok. yardım göndermek isteyen yazarlar iban numarası için moderasyonla iletişime geçebilirler. her türlü yardım ve öneriye açığız.
devamını gör...

666

esinlemeler'de beşinci roma imparatoru nero sezar'ı temsil eden sözde numaradır. asıl ayet bütün kötülüklerin kaynağının nero sezar olduğunu söyler, ancak yazan yargılanmaktan korktuğu için imparatorun adını direkt olarak yazmaktan kaçınmış, onun yerine kendisinden 666 şeklinde bahsetmiştir. asıl ayet ibranice yazılmıştır ve bu dilde rakamlar harf, harfler de rakam yerine geçebilir.
devamını gör...

kafa sözlük'te kız tavlamak

aşşırı kolay bir eylemdir. sığırın önde gideni bile olsanız hemen yağmur taneleri gibi düşüyorlar. selam diyin hüp diyor düşüyor. hırt diyin pıt oluyor. denemeyenlere önerilir.*
devamını gör...
devamı...
online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.