ethernetci abi yazar profili

ethernetci abi kapak fotoğrafı
ethernetci abi profil fotoğrafı
rozet
karma: 1684 tanım: 558 başlık: 242 takipçi: 10
karma: 1684 tanım: 558 başlık: 242 takipçi: 10

son tanımları


m.ö. 7 şubat 1148 tüik işsizlik oranı açıklaması

%10 bandını ilk kez aşan açıklama olduğu rivayet edilen açıklamadır. meydanlarda halka bildiri okunarak duyurulmuş ve acil önlem planı devreye sokulmuştur. o andan itibaren tüm tekerlekli taşıt vergileri artırılmış ve felsefe yasaklanmış olup düşünmek ekstra vergiye tabii tutulmuştur.
devamını gör...

sizi niye damat olarak alalım diye soran kayınpeder

müstakbel kayınpederin üst düzey bir şirkette beyaz yakalı bir cenırıl menecır of edministıreytır of nokta nokta olduğunun göstergesidir. tuzlu kahve ve ikramlar bitirilince vaktiyle hemen oradan uzaklaşılmalıdır. aksi takdirde damat, kız isteme töreninin sonucunu spam olarak düşen mail ile öğrenmek zorunda kalacaktır.
devamını gör...

92 yaşından sonra hayatın anlamsızlaşması

ortalama yaşam süresi 174 yıl olan türk insanı için çok normal olan durumdur.
devamını gör...

biz bu yola kefallerimizi yiyerek çıktık

vakti zamanında yan yatarak keyif çayı içen büyük lesotho imparatoru ragıp tayyar sultani tarafından söylenmiş bir söz. yolda bulduklarımızı da yolluk yaptık diye devam etmektedir. aç ayı oynamaz felsefesini benimsemiş ve hedeflerine tok karna ulaşmak istediğini vurgulamıştır. fakat hiçbir zaman doymak nedir bilmemiştir. her gün daha da artan kefal siparişleri bunun en büyük göstergesi olmuştur.
devamını gör...

fakirliğin imtihan olduğunu sanıp diğer dünyada da cehennemi boylayan insan

vizede çan altı alıp, finalde de ortalama altında kalıp, bütü de sabahladığı için uyanamayıp kaçıran mümindir.
devamını gör...

her şeyden biraz bilmek

sırtını camiye ver dümdüz git diyen navigasyon cihazı

android türkiye güncellemesi gelen navigasyon cihazı olması muhtemeldir. bulunduğu çevreyle uyum içinde çalışabilen interaktif ve teknoloji harikası bir navigasyon cihazıdır. bulunduğu coğrafya ile uyumlu olarak üzerindeki insanın da haritasını çıkarmış ve pratiğe dökmüştür. yol tariflerini en kolay anlayabileceği şekilde onlara aktarmıştır. fakat adresi kesin bulma garantisi vermişliği yoktur.
devamını gör...

cübbeli berkecan hoca ile iman sohbetleri

(bkz: küpeli ahmet hoca) nın akrabası olması muhtemeldir.
devamını gör...

tuvalette hedefi on ikiden vurunca sıçrayan su

ölçüsüz nişan almanın bir sonucudur. yetenekli olmanın bile sindirim sistemine söz geçirmek için yeterli olmadığının kanıtıdır. her isyanın bir bedeli olduğu gibi bunun da bir bedeli vardır. bağırsakların isyanının bedeli de bu yolla ödenmekte ve kişi sıçrayan sudan payına düşeni almaktadır.
devamını gör...

107 lira 32 kuruş

sigortası olmayan, işsiz ve gelir testi yaptırmayan türk vatandaşının hanesine her ay yazılan 2021 yılı genel sağlık sigortası borç miktarı. ne iş yaptığı bilinmeyen tüik'in verilerine göre %10un üzerine çıkartılmayan enflasyon miktarı istatistiğini, 2020 yılına göre gelen %22lik zamla tek başına çökerten gss haracı saçmalığıdır. "vermezsen sağlını çizerim bak" denmektedir ve değnekçilikten hiçbir farkı yoktur.
devamını gör...

konyalı bilim adamları

bir benzeri için (bkz: kayserili bilim adamları)
devamını gör...

kral suyu

(bkz: rakı)
devamını gör...

isa'nın 12. havarisinin kadro dışı kalması sorunsalı

futbolun ne kadar nankör bir spor dalı olduğunu hatırlatan sorunsal. sen ki koskoca isa'sın ama sahaya sürebileceğin yalnızca 11 kişiye izin veriliyor. tarihe hristiyan futbol federasyonunun büyük ayıbı olarak geçmiştir.  sonrasında ise sahalarda hiç görmek istenmeyen olaylara sahne olmuş ve kadro dışı kalan yahuda isimli oyuncu isa'yı öldürmüştür.
devamını gör...

helal kesim dinozor eti yemiş efsane nesil

200 milyon yıl önce yaşamış şanslı nesildir. taştan oyma mızraklarla avladıkları dinozoru bir şükür ayini sonrası dini kurallara uygun olarak kesip eş dost ve ihtiyaç sahipleriyle birlikte karınlarını doyuran görmüş geçirmiş nesildir. hayatta kalma konusundaki engin deneyimleriyle insanlığa ufuk açan katkılarda bulunmuş ve onlara ilham vermiştir.
devamını gör...

bisiklete biner binmez kapışalım mı diyen cengaver

henüz ehliyet sahibi olmayan hız tutkunudur. her gördüğü bisikletliye "kapışıyoz mu" diye sorar. bakkala bile yanından geçen arabalarla kapışarak gider. babanın motoruna ara sokaklarda binerek geçiş dönemine ayak uydurmaya çalışır. ehliyeti alıp bisiklet gibi bir aracı terk etmek için gün sayar.
devamını gör...

temur altunhan

her cm oyuncusunun takımında görmek isteyeceği gol mühendisi. rahmetli tsigalko ile beraber zamanında bir sezonda 50+ gol garantisi veren top tepikçisi.
devamını gör...

koalisyon

y kuşağının son üyeleri ile z kuşağının şahit olamadığı bir ortak akıl demokrasisi. "bana ne lan devlet benim, hükümet benim oynatmıyom" diye dolaşan makam sahiplerini barındırmayan grup çalışması.
devamını gör...

sosyal medyada sürekli rakı sofrası paylaşan kişi

vergilerden dolayı içemediği için fotoğrafını paylaşarak tatmin olan kişi olabilir.
devamını gör...

gecikmeli ankara treniyle gelen kadın

ismi kesinlikle godot olan kadındır.
devamını gör...

2021 yılının yüzde 7'sini bitirmiş olmamız

loading...please wait...
devamını gör...
devamı...
online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.