daddy yazar profili

daddy kapak fotoğrafı
daddy profil fotoğrafı
rozet
karma: 38482.4 tanım: 3466 başlık: 682 takipçi: 153
karma: 38482.4 tanım: 3466 başlık: 682 takipçi: 153
se li fotteranno ma non fermoranno il tempo...

son tanımları


kafa sözlük için boşanmam

bu kadar helios paylaşımından sonra aklıma gelen.
görsel
devamını gör...

helios olmasaydı kafa sözlük de olmazdı

bu kadar övgü aldığı sırada helios.*
görsel
devamını gör...

profiline kendi fotoğrafını koyan yazar iticiliği

koymayanlar özgüvensiz olmadığı ya da olamayacağı gibi, koyanların da bir amacının olduğunu düşünmek abesle iştigaldir. ama birde sadece kafasının belli bir kısmını koyanlar var, belli bir noktayı (dudak vs) ön plana çıkaran ezikler. onların genel olarak geri kalan tarafları bir işe yaramadığı için bunu yapıyor olabilirler. eleştiri noktasında yaklaşacaksan ermolettinciğim bu kesime yönelik çalışma yapabilirsin.*
devamını gör...

çin'in eşcinselliği zihinsel bozukluk olarak adlandırması

çok önemsememek lazım diye düşünüyorum. kedi köpek kemiren, aperatif olarak çekirdek niyetine kabuklu böcekleri kütür kütür yiyen insanlar bunlar. sağlıklı bir karar çıkmasını beklemek, abesle iştigal.
devamını gör...

boşanmak isteyen eşine iç çamaşırını bırakan kadın

zavallı kadın az bile yapmış. hamileyken antidepresan kullanmak zorunda kalmış. adam 1. sınıf hödük tayfadan belli. 6.5 aylık hamile bir kadına boşanmak istiyorum demek nedir ya? niye evlendin oğlum o zaman hıyarağası? söylenecek şey çok ama format elimizi kolumuzu bağlıyor ne yazık ki.
devamını gör...

kobe bifteği

yalnızca japonya'nın wagyu bölgesinde, özel yetiştirilen sığırlardan elde edilen etten yapılan biftek çeşidi. bu bifteği özel kılan detay, wagyu bölgesinin ot yapısının çok iyi olması ve yetiştirilen sığırlar doğdukları andan itibaren bağlanmıyor ve serbest yetişiyor. günde üç öğün besleniyor ayrıca 20 litre kadar arpa suyu içiyor. günlük masaj dahi yapılan bu sığırların kas sistemi hiç gelişmiyor ve etlerinde hiç sinir oluşmuyor.

bu üretim tekniği başka bölgelerde denenmiş fakat başarılı olamamış, uzmanlar bunu wagyu bölgesindeki ot çeşitliliği ve verimliliğine bağlıyor. şu sıralarda tl bazında almaya kalksanız kilosuna 4-5 bi tl arası bir para bayılmanız gerekiyor.
görsel sigma isimli yazarımızın ukdesidir.
devamını gör...

ezel dizisi replikleri

"herkesin kimseye anlatamadığı gizli bir sırrı, kimseye gösteremediği gizli bir yüzü vardır yeğen."
devamını gör...

en unutulmaz kurtlar vadisi replikleri

napıyorsun sen aslanım? bu ne?(çuvala doğru bir bakış atar)

kötü köpek sürüye kurt getirdi, aslan amca!.
devamını gör...

kuaförde ve seks esnasında söylenen ortak bir söz

sevişmemek için söylenen yalanlar

bazen ellerimi iki yana açarak şu tepkiyi veriyorum.*
görsel
devamını gör...

sosyete bir insan gibi görünmeyi amaçlayan kezban

"alışmadık popo'da, don durmaz" diye bir laf var. bir insanın içinde kezbanlık ya da varoşluk varsa, al onu istediğin kalıba sok bir yerde mutlaka sırıtacaktır. en basitinden sonradan görme insanlara bakmamız yeterli bu konuda. kadınlarda giyim kuşam, erkeklerde eş değiştirme ya da metres tutma gibi eğilimler başlar. bu tip insanların genelinin geçmişine bakarsanız zaten varoştur, görmemiştir ama hep imrenmiştir, ah ulan bende de olsa demiştir. bulduğu zaman yapar ama sırıtır, olmaz.

zira sosyete olamazsın sonradan, anca sosyete doğarsan sosyete olursun. öbür türlü sosyetenin gözünde hep avam birisindir, çünkü çok istesen de onlar gibi davranamaz, bir yerde açık verirsin.
devamını gör...

anket başlığından rahatsızlık duymak

karşı değilim, lakin savunmam. ama ırkçı, ayrıştırıcı veya cinsiyetçi başlıklara karşıyım, tepkimi koyarım. format dahilinde herkes istediği gibi başlık açabilir, anket başlık görmek istemeyen diğer katagorilere gider, bu kadar basit.
devamını gör...

yallah ekşi'ye

cinsiyetçi ve ayrıştırıcı başlık açan biyolojik atıklara karşı söylenen söz öbeği. kulağa hoş geliyor.*
devamını gör...

okuyom ben yaa

ukde canavarı son samuray'ın ukdesidir. yaklaşık 9 yıl kadar önce istanbul, hacıhüsrev'de özel harekat destekli polis baskınında, kapısı kırılmak istenen evin camından sarkan tip tarafından söylenmiş bir replik. yalnız kapı sağlam, kapıya laf yok.*
devamını gör...

abd'de kart oyunlarında kartları aklında tutmanın yasak olması

kartları aklında tutmak değil, ekip halinde organize olup kart saymak yasaktır. blackjack oyunu için koyulmuş bir kuraldır, hatta ne kuralı kanunlarla güvence altına alınmıştır. sadece vegas'ta değil, kumarhaneleri ile meşhur olan bir başka eyalet olan olan new jersey'de de geçerli olan bir kanundur.
devamını gör...

laf aramızda ben bir garı istiyem

şener şen'in başrolde olduğu züğürt ağa filminde geçen efsane bir repliktir.
devamını gör...

2 mart 2021 insan hakları eylem planı açıklaması

reyiz yine döktürmüş.
görsel
devamını gör...

modların tarafsız olduğuna inanıyor musun sorunsalı

kendi içlerinde illa ki tuttukları belli yazarlar vardır. hiç sevmedikleri, bir kaşık suda boğmak istedikleri de vardır elbette. taraf tutmalarında bir sorun yok, zira hepsi birer insan. ama tuttukları taraf, tanımlarına yahut beğenilerine yansıyorsa, tarafsız olmadıkları kanıtlanmış olur ve ortaya hoş olmayan görüntüler çıkabilir.

her ne kadar kafa sözlük kar amacı gütmeyen bir platform olsa da, her ne kadar moderatörler bu işi gönüllü olarak icra etseler de, her yazara aynı mesafede durmakla mükelleftirler. durmadıkları zaman oluşacak olan tepkiden illa ki nasiplerini alırlar.
devamını gör...

iyice eğil hepsini alırsın

"laf sokmak bir sanattır, zeka gerektirir, bu zekaya sahip olmayan kişi küfreder, laf soktum zannader" demişti, 14 yıl önce fotoğrafçıda çıraklık yaparken bir müşterimiz.

bu tipin üslubuna bakınca o adama sonuna kadar hak verdim. yazık bu ülkeye gerçekten. inşaat'a bekçi olabilecek bir vasfa sahip olmayan adam, belediye başkan adayı, milletvekili adayı falan oluyor, hatta seçilebiliyor.bizlerde ülkemiz gelişsin, muasır medeniyetler seviyesine çıksın diye hayal kuruyoruz.
devamını gör...

kızıl nelson

kafa sözlükte ilk muhabbet ettiğim yazardı kızıl nelson. zaman zaman nickaltı üzerinden epey güldüğümüz muhabbetlerimiz olmuştu, üzüldüm gitmesine.. troll'dü, anlaşılması güç biriydi belki ama iyi bir arkadaştı.*
devamını gör...
devamı...
online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.