kışın öğrenemeyenlere verilen ikinci şanstır.
devamını gör...
o sıcakta sabah sabah kalkıp okula gitmek insana koyar, özellikle otobüsle gidiyorsan allah kolaylık versin, onun haricinde sıcakta ders dinlemekte gerçekten zordur, hava güzeldir ve gerçekten ders dinlemek istemezsin ama elden pekte bir şey gelmez...
devamını gör...
üniversite bünyesinde açılan, adaletsiz olduğunu düşündüğüm uygulama. türkiye cumhuriyetindeki pek çok mühendis bu okul sayesinde diploma alır.
devamını gör...
katılmışlığım olan ücretli esir kampı.yıl içinde gösterilen başarısızlıkların bir ödülü olarak yazın ortasında yaklaşık 2 ay boyunca erken kalkıp, yetmezmiş gibi birde sınava girilen kanlı revanlı aktivite.
devamını gör...
kimi üniversitelerde üstten de ders alabileceğiniz(mevcut tüm dersleri dönem içinde vermek kaydıyla) pek çok üniversite ve hocanın geçim kaynağıdır.
(bkz: yaz okuluna bırakmak için herkese ff veren yavşak hoca)
yavşağın küfür olmaması gibi bir durum var, sevgili modlar.
bit yavrusu demek.*
devamını gör...
lanetimdir. hatta ve hatta beni lanetleyendir. zira birinci sınıftan beri hangi dersten kaldıysam o dersin yaz okulu şubesi açılmaz ve bana saç baş yoldurtur.
devamını gör...
okullar için yazları çıkılan ek iştir.
devamını gör...
zamanında demirbaşıydım.üniversiteniz ile aynı şehirde yaşıyorsanız sosyal aktivite niyetine bile gidiliyor.
devamını gör...
okulu daha çok uzatmamak ,bitirebilmek için kalınan derslerin verilebilmesine zaman kazandıran bir uygulamadır.benim zamanımda yaz okulu içinde ikinci öğretimler 2 katı fiyat öderdi.ancak yaz okulu gunduz en sıcak saatlerde ve gündüzcülerle ayni saatlerde alınırdı.bu bana çok saçma gelirdi.madem eşit şartlarda ders alınıyor niye fazla ders ucreti ödeniyor,halada kafamda oturtamam.
devamını gör...
okulunuzda büte kalma imkânınız yokken dönem uzatmamak için katılım gösterdiğiniz dersleri veya ben okulu erken bitirmek ıstiyorum diyip almanız gereken zamandan önce aldığınız bazı dersleri barındıran eğitim-öğretim dönemi.
sınavına geç kaldığım için kaldığım dersin yaz okulundaki sınavına da geç kalmıştım ama hoca kıyamayıp herkes gittikten sonra sınav olmama izin vermişti.
devamını gör...
Bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

"yaz okulu" ile benzer başlıklar

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.