almanya'da 1 asgari ücretlinin 8 ayda aldığı araba, türkiyede bu sayı 108 ay'dır. elin alman kekoları bu kadar kolay araba alırken bizim bu kadar zor şartlar altında sıradan bir arabayı çok pahaliya almak koyuyor bana sözlük.

edit : 2015 modeli
devamını gör...
almanya'da 1 asgari ücretlinin 8 ayda anca 2. elini aldığı araba.

almanyada 1600 kusur seklinde dile getirilen asgari ucretin net oldugunu mu saniyorsunuz? o brut canim arkadasim net 1250 euro ediyor. 1 oda evin kirasi 700 euro. duyan da almanyada her asgari ucretli mukemmel yasiyor zannedecek...

almanyada sifir passat variantin 13 bin euroya verdigini mi zannediyorsunuz? alin buyrun;dogru tanim: almanyada net asgari ucret ile en baz modelinin sifirinin ancak 26 ayda alinabildigi araba.
devamını gör...

görünümü hoş bir araçtır bir kaç kez kullanıp deneyimleme fırsatı buldum normal passat modelinden dış görünüş olarak fark göremedim.
devamını gör...
@2 saksıya fesleğen gibi oturtmuştur.

26 ayda alındığını öğrendiğim das auto.
devamını gör...
türkiye'de net asgari ücret ile en baz modelinin sıfırının ancak kaç ayda alınabildiğini merak ettiğim arabadır.
devamını gör...
dsg si korkutmasa da alsak binsek aile boyu.
devamını gör...
vw passat'ın d segmentinde yer alan sw versiyonu.
tofaş kartal ve renault toros12 fobisinden mütevellit ülkemizde sw'nin ilgi görmemesi nedeniyle türkiye'de ki az sayıda bulunan sw seçeneklerinden bir tanesi. sedan passat'a göre bagajının daha büyük olmasının yanı sıra en büyük farkı, aracın karoser yapısı itibariyle arka yaşam alanında baş mesafesinin daha yüksek olması ve otomobilin daha ferah bir iç hacim sunmasıdır.
devamını gör...
Bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

"volkswagen passat variant" ile benzer başlıklar

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.