koskoca evrende bir tek biz olacak değiliz herhalde diyerek yanıtladığım sorunsaldır.
devamını gör...
bizim köyde damda yatarken gece 3.15 gibi gökyüzünden bir şey geçti. uçak olmadığı çok belliydi. tanımlayamadığım için adını ufo koydum.
devamını gör...
bu sorunun cevabını bulmak için aynaya bakmak yeterlidir.

dünya dışı varlık derseniz o başka.
devamını gör...
eğer bize anlatılan dünya ve evren modeli doğru ise (bkz: düz dünya teorisi) bu doğrultuda var olmaları çok yüksek ihtimalle muhtemeldir. tabi nasıl bir düzeyde olduğu bilinmez belki bakteriyel düzeyde belki bizim boyutlarımızın ve algılarımızın ötesinde. şöyle ki bir karınca kolonisinin yanına bir telefon koysanız o karıncalar için onun bir anlamı olmayacaktır o telefonu asla anlayamayacak ve algılamayacak ve onun için değişik yapılı bir taştan farkı olmayacaktır. belki bizde o karıncayızdır ve yanı başımızda duran uzaylıları ve onlara ait şeyleri idrak edemiyoruzdur.
devamını gör...
bence var. 13-14 milyar yıllık evrenin bizim ve dünya üzerine olduğunu varsaymak bence saçma. belki de onlar da şuan 'uzaylılar var mı?' diye bizi çekiştiriyordur.
devamını gör...
var tabi abi soruya bak, yoksa piramitleri kim yaptı
devamını gör...
uzaylılar vardır da, bizim gezegene uğrayacaklarını pek zannetmiyorum.
devamını gör...
uzaylı ve onların ulaşım aracı olan ufo yoktur. olsaydı bir çok uydu görüntülerdi. arada live cam den uzayı seyretmişliğimiz oldu.
devamını gör...
herhalde dostum kendine gel, biz de uzaylıların uydu kanallarında yayında olan bir sitcomuz.
devamını gör...
galaksimiz, gözlenebilir evrendeki yaklaşık 400 milyar galaksiden yalnızca biri olduğunu göre, koskoca evrende bir bizim olduğumuz düşüncesi şaçmalık gibi geliyor.
devamını gör...
uzaylı elbette var. sadece insan türü 6-7 milyar. diğer bitki ve hayvsn populasyonunu saymıyorum bak. ha dersen ki kardeş onları biliyoz dünya dışı yaşam nerde? ne bilim lan ben? demezler mi adama evrenin zaptiyesi sen misin?
devamını gör...
Bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

"uzaylılar var mı sorunsalı" ile benzer başlıklar

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.