dünyada ufo vakalarında hızla bir artış olmakta. bende bundan nasibini alanlardanım. kapadokya bölgesinde görmüş ve resmini çekmiştim. müthiş parlak bir cisimdi neredeyse ay ışığına denkti. disk şeklinde değil ama uzun tüp gibi bir şekli vardı.
devamını gör...
(bkz: feyktir o feyk)
(bkz: neyk neyk)
devamını gör...
gökyüzünde on tane yıldız gördüğümde mutlu oluyorum bugün hava temiz diye. ufo görmem için direkt dünyaya inmeleri gerekir.
devamını gör...
sene 2007/2008 izmir'in gaziemir ilçesinde balkonda yatardım kardeşlerimle . enteresan bir cisim gördüm onlara da söyledim onlar da gördü . o zaman bilgisayar vb. yoktu elimizin altında işin tuhaf yanı birkaç sene sonra internette yaptığım araştırmalar sonucunda bahsettiğim yaz mevsiminde özellikle bizim oralarda birçok ufo görülme vakası olmuş . evrende yalnız olduğumuzu düşünmüyorum .
devamını gör...
(bkz: kedidir kedi)
devamını gör...
2007'den bu yana arada görüyorum. belirli bir rotada ilerlemiyorlar, sürekli yanan bir ışığa sahipler.
devamını gör...
uğultu sesi duymuştum bir ara meşhurdu hani. o sesi duyduktan sonra aklıma hemen bu gelmişti.
edit: ufo sanmıştım ama değildi tabi
devamını gör...
ufo değil de evin üstünde yatarken gece vakti gök taşı düşmesine benzer ancak çok daha yakında olan ve yeryüzüne doğru değil de bakış açıma göre paralel olarak dümdüz bir şekilde patlayarak giden bir şey gördüm. yani sanki uçak patlayarak ve arkasında iz bırakarak uçuyor gibiydi.
devamını gör...
Bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

"ufo gören sözlük yazarları" ile benzer başlıklar

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.