az önce bir yazara verdiğim tavsiye üzerine aklıma gelmiş, sizlerin de katkı yapabileceği, faydalı (kişiye göre elbet)yöntemler bütünü.

tavsiyem şöyleydi,
süresiz uzaklastirma istiyorsan kafa sözlükteki sansür gercegi diye baslik ac ve ana avrat söv, hem baslik hem tanim hem sen ucarsin.
devamını gör...
yapmayın, tebligat gelir evinize. gelebilir..
en temizi mesaj yoluyla anlaşıp sildirmek.
devamını gör...
1 litre (5 su bardağı) suyu kaynatın, ardından içerisine 1 tatlı kaşığı tuz ve 1 tatlı kaşığı sıvı yağ atıp iyice karıştırın. tuz ve yağ iyice karıştıktan sonra 1 paket caylagi tencereye dökün. pişirdiğiniz caylakligin kalınlığına göre 10-15 dakika arasında caylagi kaynatin, oldu size uçmuş bir yazar.
devamını gör...
basit yöntemler silsilesi...

hanım yazara özel mesajla yanlanılması ve yazarın bu durumdan rahatsızlık duyup bildirmesi hâli nezdimde süresiz uzaklaştırma için yeterlidir.
devamını gör...
uygulandıkları takdirde koçbaşıyla söz konusu yazarların profilinin kapısını darmaduman edilip yazarları etkisiz hâle getirecek yöntemlerdir. uygulamadan önce ya daha iyi bir sözlüğe sırtınızı yaslayıp elinizi kolunuzu sallayarak kapıdan çıkarsınız ya da olay gerçekleştiği anda intihar saldırılarında bulunursunuz. kendim için ele alırsak şu an için birinci seçenek benden uzakta ve iki seçenekte ise canımı çok seviyorum.*
devamını gör...
Bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

"süresiz uzaklaştırma almak için basit yöntemler" ile benzer başlıklar

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.