#kültür-sanat  #bilgi  #dizi-film 

hastanede teletabiler gibi dolaşmamıza neden olan medikal üniforma.
devamını gör...
mürdüm rengi favorim ama biraz daha az kırışsa keşke.
devamını gör...
aynı zamanda efsane komedi dizisinin ismidir.
devamını gör...
2001 yılında başlayıp uzunca süre yayınlanmış bir komedi-drama dizisi.
temel olarak bir hastanede asistanlığına başlayan j.d. karakterinin yaşadıklarını anlatır. arada dizinin kendi kendisiyle dalga geçtiği olur, dr. cox, bob kelso ve janitor gibi efsane karakterleri vardır.
2020 yılı için çok eski veya klişeleşmiş esprileri olsa bile iç sesle anlatım, karakterimizin hayal dünyasını göstermek için büyük uğraşlar verilmesi ve bazı karakterler için izlenilebilecek bir dizidir. ayrıca tıbbi açıdan doğru olmasına dikkat edilmiş ki bir komedi dizisi için ilginç bir durum bence.
2019dan beri zach braff(j.d.) ve donald faison(turk) beraber dizi bölümlerini izledikleri , sohbet ettikleri ve farklı kişileri ağırladıkları ‘fake doctors real friends’ adında bir podcast yayınlıyorlar. 20 yıl geçse bile podcastlerin dinlenmesi ise scrubs’ın başarısını gösterir nitelikte.
devamını gör...
yalnızca dizi değil medya ögesi olarak da sen sevdiğim içeriktir. oldukça da underrateddir. ilk 8 sezonu herkese tavsiye ederim.
devamını gör...
dr. cox gibi yürüyen bir ayar verme makinesi, onun aynı ölçüde sarkastik karısı, kimseyi iplememeleri, j.d. ye paso takılan janitor vs derken gülersiniz, koparsınız tamam. sonra bir sahne geliverir, fona da koyarlar “ how to save a life” gibi şarkıları. hüngür hüngür ağlarsınız. her zaman en iyiler listemde olacak dizidir.
devamını gör...
cnbc-e zamanında en popüler yabancı dizilerden biriydi. nasıl da unutuldu hayret.
devamını gör...
Bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

"scrubs (dizi)" ile benzer başlıklar

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.