beraber geçirilen zamanı zehir eden insanlardır. mutlu olmasını bilmeyenler, ayrıştırıcı/cinsiyetçi olanlar, memnuniyetsizler ve her yerde başarısını övmeye çalışanlar benim için bu gruba girerler.
devamını gör...
sarı kolaya fanta diyenler.
devamını gör...
insanın sabrını zorlayan kişilerdir. memnun olmaz, ısrar eder, hatta boş yapar.

sözlükte de görüyorum bazı bazı.
devamını gör...
çok konuşan insanlar bir de bunların dinlemeyen bir üst modeli var bunun da üstü zaten konuyu dönüp dolaşıp kendine getirenlerdir.
devamını gör...
çok ve bağırarak konuşan insanlar. yeni hiçbir fikre açık olmayan insanlar. her zaman ben haklıyım modunda olan insanlar.
devamını gör...
sürekli negatif olan insanlar.sanki tek sen sıkıntı çektin,dünya başına yıkıldı. ses tonu bile sizi hayattan bezdirmeye yeter de artar.
devamını gör...
ömründen ömür çalar bu insanlar. harry potter serisindeki dementor gibi hatta ondan beteridirler. iki türün karşılaşmasında galip gelecek taraf kesinlikle ömür törpüsü insanlar olacaktır.
sözlük spotu: ömür törpüsü insanlar size sigaradan bile daha çok zarar verir. ömür törpülerini hayatınızdan çıkartın.
devamını gör...
gülen birine tahammül edemeyen insanlar. gülmek, güldürmek kadar güzel bir şey mi var şu hayatta? güzel gülen insanlara karşı zaafım var, ısınıyorum o'nlara.
devamını gör...
olumsuzlar, her şeye bir kulp bulanlar.
devamını gör...
sürekli geri dönüşü olmayacak borç isterler . istediklerini alamadıklarında çirkinleşirler. uzak durmanın gerekli olduğu insan modelidir.
devamını gör...
bi kerede bir şeyi anlamayanlar .
ölsem de muhattap olmasam. hayır farklı bi dil de konuşmuyorum neden elli farklı yolla anlatmaya ve idrak ettirmeye çalışıyorum. sinir bozucu insan müsveddeleri.
devamını gör...
Bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

"ömür törpüsü insanlar" ile benzer başlıklar

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.