seçilmiş kişidir efendim.

hoca notumu girmemiş, önce yakında gireceğiz dedi fakat sonrada ben ilgilenmiyorum öğrenci işlerine mail at dedi, attık 1 hafta oldu dönmediler. arıyorum açmıyorlar 5 gündür de. küfür seviyorlar demek ki.
devamını gör...
öğrenci işlerinin işlerini yapmamasından daha ender görülen bir durum.
devamını gör...
benimdir, çok şaşırmıştım başta ama şöyle bir şey oldu, meramımı anlattıktan sonra ''yemek yiyorum birazdan arar mısın'' demişti telefonu açan kişi. bir daha da ulaşamadım kendilerine.
devamını gör...
öğrenci işlerinin "o işe biz bakmıyoruz" cevabı ile karşılaşacaktır. dünya üzerinde öğrenci işlerinin baktığı bir iş bulunmamaktadır.
devamını gör...
rektörlük tarafından hemen diploması verilip mezun edilmesi gereken öğrencidir.
devamını gör...
öğrenci işlerine 1 kere ulaşmıştım, evet. o an çok heyecanlanmıştım direkt konuya girecektim ki galiba yeminlerini bozup açtıkları için hemen tövbe edip kapatmışlardı. bense öylece kalakalmıştım. fakat fakülte sekreterliğe 2 kere ulaşmak gibi bir başarım da mevcuttur. cv ime tabii ki ekleyeceğim.
devamını gör...
benimdir, yemin ederim millet cebelleşiyor ve ben hiç aradığımda ulaşamama gibi bi sıkıntım olmuyor dgdxfgrzfg .
devamını gör...
seçilmiş kişidir, bu kişi aynı zamanda dolu olan bir otobüste tek kalan koltuğa da oturur. hayatta şanslı olan kesimdendir. magnumdan porsche bile kazanabilir.
devamını gör...
alnından öpülüp müzeye kaldırılmalıdır.
iki üniversitenin öğrenci işleri ile aynı anda bir sorunu halletmek için uğraşırken kendimi soğuk savaş döneminde abd ve sovtetler arasında çift taraflı ajanlık yapan gizli bir casus gibi hissediyordum.
devamını gör...
öğrenci işlerine bir arama da ulaşan adam beyaz saray'a, cia'e, fbı'a ve mossad'a dahil ulaşabilir. gerçek anlamda şanslı bir öğrencidir. şansını monaco- monte carlo da ki limitsiz teksas holdem masalarında değerlendirmesini öneririm.
devamını gör...
keşke bu şanslı anını başka bir şeyde kullanmış olabilseydi dediğim öğrenci.
devamını gör...
alınacak cevap 5 dk sonra öğle arasına giriyoruz (saat 10.30 dur) öğleden sonra arayın lütfen. tabi öğleden sonra ara ki bulasın.
devamını gör...
sadece efsanelerde varlardır. diğer entrylere itibar etmeyiniz.
devamını gör...
direkt olarak iletişim bakanlığında işe başlaması gereken kişi.
devamını gör...
Bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

"öğrenci işlerine bir aramada ulaşan öğrenci" ile benzer başlıklar

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.