özetle: entry nick uyumu.
devamını gör...
bence de baydı fakat evde boş boş duramıyorum, hastalık var bende yani (soyut bir hastalık) dışarı da çıkamıyorum bıktım artık yani. sözlük meselesine gelicek olursak sözlük cidden ilk başlarda ki kadar güzel değil, her gün ekşi sözlüğü kotuleyenler buranın nasıl bir sözlük olduğunu hâlâ kavrayamamışlar, ama bilmezler ki ikisinin de pek farkı yok, 22 yıllık sözlüğü 1 ayda bitirdiği sanan guruh var birde ahh onlar yok mu onlar.

zaten bu arada ben kitap ödülü alabilseydim bu arada almazdım çünkü cidden haketmediğimi kendim de bilmekteyim. kafa sözlük diye bir yer varmış üye olucam lan diye birisini banladılar, adamın hiçbir suçu olmamasına rağmen adam bal gibi de kurallara uyuyordu. he birde açıklama olarak onu sözlükten uzaklaştırdığimız için üzgünüz demişler, uzgunseniz niye uzaklastiriyorsunuz, demiyor da değil insan yani.

bu tür mecraları severim ve burada sevdiğim bir mecra olarak kalıcak. ama bu sözlüğün pandemi bittikten sonra etkileşim sayısının azalicagini düşünüyorum, belki etkileşim cogalada bilir sadece bir tahmin yaptım. hatasız kul olmaz ama nereye kadar devam edecek bu hatalar bilemiyorum.

(bkz: yolun açık olsun paşam)
devamını gör...
genel anlamda uzun yazının içerisindeki birçok tespite katılmakla beraber moderasyonun bu konuda işinin hiç de kolay olmadığını eklemek istiyorum.

sözlük daha yeni ve popülerliğini kaybetmemesi için bazı durumlara müsamaha gösteriyor olabilirler. içerik olarak doluluğu olmayan ama gündemi meşgul eden entyler bu sözlük dışında diğer yerlerde de mevcut. ha ben de istiyorum ufuk açıcı, entelektüel birikimi arttırıcı içerikler bolca yer kaplasın ama bu dinamik ortamda bunu sağlamak pek de kolay değil.

bu kısımda asıl sorumluluk yazarlara düşüyor. ben o hediye mevzularının çoğunluğun umrunda olmadığını düşünüyorum. evet belli bir kesim var karma puanı kasmak için önüne gelen başlığa yazan ama alt tarafı 20 liralık mevzu için kasacak insan sayısının çok fazla olmadığına inanıyorum.
devamını gör...
tez yazmış, cidden komiksin gerçekten çok gülüyorum sana, dediğim inanılmaz ciddi yazar.
3 satır okuyup bıraktım, bu ciddiyet ve aidiyetle sen yeni bir dernek kurup manifesto paylaşsana. mesela hayvan hakları ofansif savunucuları derneği gibi ha ?
devamını gör...
Bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

"kafa sözlük'ün artık bayması" ile benzer başlıklar

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.