ne zaman dinlesem hep aynı duyguları uyandıran, yaşasın rock müzik dedirten, sözleri ayrı, müziği ayrı güzel nadide bir parça. yok böyle bir şarkı ya daha gelmedi, gelemez.
devamını gör...
pink floyd'un en sevilen şarkılarından biri. klibi ayrı şarkısı ayrı güzel. üzerine detaylı incelemeler yapılmıştır.
devamını gör...
(bkz: dünyanın en güzel şarkısı)
devamını gör...
bir ara uyumadan önce hep dinlediğim takıntı yaptığım şarkıdır. arada hala açar dinlerim efsane güzeldir.
devamını gör...
derin duygular barındırır. şöyle bir geçmişe götürür, pişmanlıklarını, mutluluklarını, ayrılıklarını, hüzünlerini, kısacası her şeyi önüne serer. tüm bu yaşanmışlıkları, geçmişe duyulan özlemi hatırlatır ve hissettirir. yüzünüzde bir tebessüm bırakabilir, üzebilir veya ağlatabilir.

evet tüm bunları bir şarkı eşliğinde yaşayabilirsiniz. müziğin gücü bu olsa gerek.
devamını gör...
aşırı iyi bir (bkz: pink floyd) şarkısı, ben başlık açmaya gelmiştim ama arkadaşlar başlığı açmış. her biri de çok güzel şeyler söylemiş, hepsi doğru. herkesin kendinden bir şey bulabileceği, mükemmel bir eser ama galiba ben bu şarkıyı çok yanlış birisiyle harcadım...
devamını gör...
tartışmasız en iyi şarkı
devamını gör...
3-4 kere dinledikten sonra sıkan şarkıdır.
devamını gör...
gelmiş geçmiş en anlamlı -ki bunu bu kadar az sözle belirtmek zor- parça olmasının yanı sıra, benim hayatımı da en çok değiştiren şarkıdır kendileri.
hayat her zaman size istediklerinizi vermez hatta elinizde olanları da sizden alır ya hani. o kuyunun dibini görürsünüz. "heh işte şu an dipteyim daha da düşmem heralde dersiniz" ki düşersiniz. düştüğüm zamanlarda beni o kuyudan çıkaran değil ama o kuyuda hayatta kalmamı sağlayan ve "elbet bir gün geri çıkacağım" umudunu kaybetmemeye sağlayan yegane parça.
pink floyd'un en sevdiğim üyesi roger waters olmadan yapılmış olmasına rağmen benim en sevdiğim parça. ayrıca pink floyd'un veda şarkısı. zirvede bırakmak tanımının karşılığı.
teşekkürler david.
devamını gör...
kanımca gelmiş geçmiş en iyi pink floyd eseridir. (şarkı demeye dilim varmıyor)

solosuna kurban hele hele
devamını gör...
Bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

"high hopes" ile benzer başlıklar

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.