eğer doğrudan bir çıkarı yoksa neden olduğunu çok merak ettiğimdir. kardeşim; sana iyi bir gelecek sunulmuyor, bir genç olarak imkan sunulmuyor. bir bilgisayar almaya bir tablet almaya paran yetmiyor, kafana estiğini konuşamıyorsun düşünce özgürlüğün yok. neden kendine ve bize bu kötülüğü yapıyorsun?
devamını gör...
mallıktır. üniversite okumaya hak kazanacak kadar zeka parıltısı gösterdiysen; kazamdığın üniversite ne olursa olsun bir düşün. hakkari'de, kastamonu'da, kırşehir'de, şırnak'ta, bile üniversite var. 81 ilde sayısını hatırlayamadığım üniversite var.

e kardeşim 150 baraj puanı geçip üniversiteye girdiysen lütfen bir düşün. bak o kadarcığını istiyorum. neden niğde üniversitesindeyim diye. neden bu kadar üniversite açıldı diye. ne gerek vardı diye. aldığım eğitim kaliteli mi diye.

silkelen, kendine gel. halen daha hem üniversiteli hem akp'li isen o senin bileceğin iş. işsiz kaldığında görürüm ben seni.
devamını gör...
üniversite bitip burs borcunu görünce değişebilir. nitekim işsizlik ile karşılaşıp lan ben kime oy vermişim diyebilir. demiyorsa da dayıları amcaları teyzeleri fazladır malumunuz.
devamını gör...
Bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

"hem üniversiteli hem akp'li olmak" ile benzer başlıklar

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.