kesinlikle bir gerçektir.

aslında passat b8 adlı aracımız üretim bandından mükemmel bir şekilde çıkmıştır. uzun yıllar yaptığımız araştırmalar sonucu wolsburg'daki ar-ge ekibimiz naneteknoloji bir ürün geliştirdi ve ilk defa b8 model kasada uygulamak zorunda kaldık. tank olarak ürettiğimiz bu aracı mucizevi bir şekilde sedana donusturebilirdik. en azından sizler öyle görüyorsunuz rayban ile iş birliği kurarak servis porsenelleri için özel olarak üretilen gözlüklerimiz bulunmakta. aracınızı servise götürdüğünüz zaman ustalar bu gözlükleri takarak aracın orijinal halini ve tamiratı bu şekilde yapmaktadır. benzer bir teknoloji honda da kullanmaktadır. geçtiğimiz hafta gördüğümüz tesla çevre tanıma sisteminde de görmüş olduk. çöp kovasi olarak üretilen honda civciv, sizlere otomobilmiş gibi duruyor ama teslanin volkswagenden almış oldugu sistem ile gercek gunyuzune kavuştu. teknolojiyi kullanırken vag group gibi olun. çöp kovasını insanlara araba diye satmaya utanmiyorlarda. bu japonların hepsi takaşi. bu düzeni biterecegiz !
devamını gör...
tabi lan manyak mısın
67 mustang
69 charger
ve aklıma gelmeyen modeller hep çöp, şirketin altına verdiği kiralık araba kral.
devamını gör...
babamın 2003 model passatı vardı. başlığı görünce o eski günler geldi aklıma. tee ilkokul zamanlarımdaydı.
devamını gör...
yıl 2189 olmuştur ve dünya'da sadece wolksvagen firması ayakta kalabilmiştir. passat'ın 167. modeli piyasaya sürülmüştür. tam arabayı test ediyim derken alarm çalar ve başlığı açan yazar arkadaş rüyasından uyanır.
aklıma gelen tek mantıklı açıklamadır.
devamını gör...
doğulu müteahhitler bunu beğendi
devamını gör...
aracı sıfır aldıktan ortalama 6 ay sonra trim sesi ve ön takımlarda gıcırtı yapması artık standart olmuş araçtır. kullanışlıdır bagajı sınıfının belki en iyisidir ama kronik sorunları olan kompakt bir araca gelmiş geçmiş en iyi araç muamelesi yapmak ya ironi ya da bilgisizliktir.

hatırlatayım bagaj değil otomobil alıyorsunuz. efsane olan tek şeyi bagaj olabilir ancak.
devamını gör...
Bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

"gelmiş geçmiş en iyi araba modelinin passat olması" ile benzer başlıklar

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.