sigara yaktıran olay
devamını gör...
ümit besen'i akla getiren olay.
devamını gör...
sevgilinin evlenmesinden daha iyi olacağını düşündüğüm olay.
devamını gör...
evlenip çoluk çocuğa karıştı. mutluluklar dileriz
devamını gör...
düğününe giden tek erkek benimdir herhalde. bir de çeyrek taktık. damada.
devamını gör...
murathan mungan'ın sevdiğim bir sözü var. acı veriyorsa geçmiş, geçmemiş demektir.

yani hala umurunuzda ise eski olmuyor çünkü ayrılık da sevdaya dahil.
devamını gör...
eğer bir düşmanlık olmadan birlikteliğe son verilmiş, iki tarafında anlayışı ile olmuş ise haklar helal edildikten sonra mutluluklar dilenen, hüzünlü durum.
devamını gör...
adı üstünde "eski sevgili" o yüzden mutluluklar dile geç. çok da şey edilecek bir konu değil.
devamını gör...
lisedeyken ben böyle aşık maşık değildim öyle hevesvari bir ilişkiydi açıkcası hatta sevgili bile olduğumuz söylenemez o zamanlar flört kavramı yoktu şimdi olsa flört derdik yani ve çok üzülmedim dolayısıyla. ama bana 1 hafta konuşmayalım demişti 1 hafta sonra yanına gidince yüzüğünü göstermişti ben sözlendim demişti. tamam çok sevmiyoruz falan ama yine de insan bir afallıyor yüzüğü takmış evleniyor bakın hele şu kahpeye moduna girdim tabi. neyse depresyona kolay girilirdi bir de o zamanlar. şimdi hayatımızın altı ğstüne geliyor bir kahve yapıp yanında sigara içiyoruz geçti diyoruz. o zamanlar her şey çooook büyük geliyordu ben nasıl yaşayacağım tribine giriyorduk hemen. neyse ben girdim bu tribe kalktım şehir dışına ablamın yanına gidip tatil yaptım güya. ama bir gör nasıl üzgünüm geçmişe gitsem kendime salak sevgilin bile sayılmaz kendine gel derdim. memlekete döndüm arkadaşlarım dedi ki x de buluşalım. x de dış çekim mekanı yani her gelin damat lrda çektirecek o fotoğradı yoksa nikah memuru nikahı geçerli saymıyor. neyse kapalı koyu pembe gelinlikli kız geliyor. damatın kravatıyla uyumlu. aaa dedim ne güzelmiş rengi... biraz daha yaklaştılar dedim ki ben senin kravatının rengine de sana da... insan gözüme sokmaz. sanki bilerek gelmişler ya. ergen egosantrizmi diyoruz bu duruma. ergen dünyadaki her şey kendine inat ya da kendine özel oluyor sanıyor... beni üzen nokta şu olmuştu babamı yeni kaybetmiştim ve çökük yaşlarımdı. hayatından 3 yıl sil deseler hiiiç düşünmeden o yılları silerim o kadar berbattı ki. ve ben o ilk yüzüğü gösterdiği gün sorduğumda senin psikolojin bozuk, benim ailem senim gibi birini niye istesin falan gibi şeyler söylemişti... neyse bu hikaye böyle bitti.. yani bitti sanıyordum yıllaaar sonra yazdı bana . ben senin ahını aldım hiç mutlu olamadım diye. karısı aldatmış. bir kızı varmış ama kendisinden olduğuna bile emin olamadığı için görmek istemiyormuş. benimle olan bir tanecik resmi vardı. çerçeveletmiş yeni evinin resmini atmıştı televizyonun yanında duruyor. o ne dedim içip içip günlerce onla konuşmuş öyle dedi.. ah ettim mi hayır asla etmedim. dediğim gibi zaten benim yıkık yıllarımda yaşandı bu ve daha büyük sıkıntılarım vardı. benim ahım değil ama allahın adaleti bu yaşanan yani.herkes hakettiğini er ya da geç yaşıyor yani canlarım.. teşekkürler okuduğunuz için.
devamını gör...
10.
olabilitesi yüksek bir olaydır. fakat en garipsediğim olay evlenen eski sevgili kişisinin davetiyesini eski sevgililerine göndermesi olayıdır. ne anlama geldiğini bugüne dek çözebilmiş değilim bilen varsa söylesin. merak ettiğim diğer konu evleneceğiniz kişinin eski sevgilisine davetiye göndermesini ister miydiniz. bana kalırsa bu davranış eski sevgiliye gösteriş yapma merakından ve evlenilecek kişiye saygısızlık yapmaktan başka bir şey değil.
devamını gör...
11.
eğer deli gibi aşık değilsem beraber karar alıp ayrilmişsak ona mutluluklar dilerim.
devamını gör...
12.
mutlu olmasını dilemiş olsamda, içten içe mutlu olamayışından haz duymayı ümit ettiğim durum.
devamını gör...
13.
her eski sevgilide aynı duyguyu hissettirmez. duyup da ‘çok mutlu olsun ya iyi bir insandı‘ diyebiliyorsanız sizin için çoktan bitmiştir. duyunca içinize bir taş oturuyorsa yarım kaldığına inandığınız birşeyler vardır. hayatta elinden geldiğini yapmanın rahatlığı diye birşey var. eğer gerçekten elinizden geleni yapmanıza rağmen sonuç buysa acı ama yolunuza bakmanız için net bir gerekçe olur. acaba kalmaz , mis . kimse kimse için hayati değildir. kader kısmet bazı şeyler. olmamışsa vardır bi sebebi. çok da takılmamak lazım.
devamını gör...
14.
eski ise gayet olağandır. ben şu benim değilse sevmemişimdir yoksa istediğimi alırımcı tayfadanım. eski sevgilimin evleneceğini benimle birlikte olmak isteyen başka bir erkekten öğrenmiştim. acayip sinirlendim. kendisi de söyleyebilirdi. ayrılırken bir gün senin düğününü basıcam diyerek tehdit etmiştim o yüzden söyleyememiş. bunun sebebi de ayrıldıktan sonra bir müddet kimle sevgili olduysam çocuklara rahat vermemesiydi.
neyse bu haberi bana veren vatandaş eski sevgilimi hâlâ sevdiğimi düşünerek bu haberi bana verdi ve o an gözleri ışıl ışıldı. son erkek sen kalsan taşı sokarım seni sevmem demiştim. umarım erkeklik gururu falan varsa biraz incinmiştir.
devamını gör...
15.
normal olan olay. sende evleneceksin bir gün o da. önemli olan sevgilinken evlenmesin.
devamını gör...
16.
gelecekteki sevgilinin evlenmesinden daha iyi olacağını düşündüğüm evlilik.
devamını gör...
17.
gayet doğaldır. olmuyorsa zorlamanın anlamı yok. hiç kimseyi kendine zorla sevdiremezsin. eğer seni gerçekten sevmemişse, bir şekilde de beraber olduysan, evlendiysen, yine de seni bir gün mutlaka terkedecektir. sen de bunun adını aldatma koyarsın. oysa ki o seni hiç sevmemiştir.
devamını gör...
18.
kaldıramayacağımı düşündüğüm olay.
devamını gör...
19.
nikah şahidi olmadığın sürece o kadar da acınası durumda değilsindir korkma.
devamını gör...
20.
ben de birilerinin eski sevgilisiyim ve ben de evlendim. çokta şey yapmamak lazım yani
devamını gör...
Bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

"eski sevgilinin evlenmesi" ile benzer başlıklar

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.