sınavı geçemeyince ağlayan kızlar ve onları teselli eden aileleri başlıca klişelerdendir.
devamını gör...
komisyon çok zor abi yaaa.
devamını gör...
park edemeyip bir sonraki sınava kalan adaylardır. uzun yıllar önce aldım ehliyetimi ben de ama hala başka araçları kullandığımda park sorunu yaşıyorum.
devamını gör...
on sene önce almıştım ehliyetimi. sınavdan birkaç gün önce turladım, muhabbet havasında sınava girmiştim. hatta durup sigara molası bile istemişlerdi. ne günler be.
devamını gör...
gözetmenler çok sıkıntıydı abi ya dikkat edin
devamını gör...
sınav yerlerinde sınava girenlere yardım olsun diye yapılmış işaretlemeler. şuradaki mor noktaya kadar gel direksiyonu tam sola çevir sonra karşıdaki mavi çizgi arabanın şurasına gelene kadar git. gibi ufak trickler. sınavı geçmeniz için yapılır. çoğu hoca adam gibi park etmeyi öğretmez çünkü bunu öğretmek daha kolaydır.
devamını gör...
en klişesi ringe çıkan boksöre taktik kasan antrenör edasında derslerini kursun kendi direksiyon hocasından alan öğrenciye le park ve paralel park tüyoları anlatması.


ah ahhh hele babalar ne ıkınıyorlar hadi al da gel diye hahha.
kahkaha atarsınız.
devamını gör...
-dik bir yokuşa geldik. komisyon bana dur dedi. sinyal verdim. sağa çektim. durdum. 'şimdi kalk' dedi. lan dimdik yokuş. nasıl kalkacam. neyse taktım vitese, verdim sinyali, tek seferde yağ gibi çıkıp devam ettim.
devamını gör...
öksürerek komut vermeye çalışan direksiyon eğitmenidir.
düz yolda düşük vitesle gidince benimkini öksürük krizi tutmuştu mesela. mesafe kısa gibi göründüğünden vitesi atmamışım ama çok da kısa olmayan bir süre yürüme hızında yol almıştık.
devamını gör...
Bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

"direksiyon sınavı klişeleri" ile benzer başlıklar

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.