turkcel tarafından piyasaya sürülen sosyal konuşma uygulaması. piyasaya sürülme yılı 2013. son zamanlar da 'bip sosyal' olayı ile konuşma uygulaması olabilmiştir sonunda.
devamını gör...
arka sokaklarda bile ürün yerleştirme şeklinde reklamı yapılan tırt ötesi uygulama. millet dizi arasında reklam izlemiyor diye illa gözümüze gözümüze bu reklamları sokmayı bir şekilde beceriyorlar.
devamını gör...
10 ocak itibarıyla son 24 saatte 1 milyondan fazla yeni kullanıcı kaydı sağlamış uygulama.
devamını gör...
devlet yetkililerinin "bip tercih edin" yönlendirmeli açıklamalardan sonra telegram'dan daha fazla tercih edileceğini düşündüğüm uygulama. bir de menü olarak whatsapp'a daha yakın. he kafadan ses çıkıyor. bakalım ne olacak.
devamını gör...
mesajlaşma uygulaması. kendisine güvenen insanların olduğunu bilmek beni üzüyor.
devamını gör...
kötü bir uygulama. bizim bazı whatsapp anarşistleri tepki olarak buna geçecekmiş. işe yarar damat da bunu kullanıyormuş.

bir liralık ürünü bile kartla almaya çalışan kesimin verilerini bu kadar önemsediğini zannetmiyordum doğrusu. whatsapp'ı bırakıp buna gecmek hoş olur tabi. ama kullanmaya başlar başlamaz whatsapp benzeri bir veri paylaşma şeysini otomatik olarak kabul ettiğulimizi biliyorsak tabi. amaann ne olcak canım zukerbeg kullanacağına bizimkiler kullansın fena mı?
devamını gör...
an itibariyle çökmüş olan uygulama. whatsapa alternatif olsun diye indirdik adamların sunucularına ulaşılamıyor. tebrikler turkcell bu rezillik için.
devamını gör...
hükümet yetkilileri tarafından önerilmeseydi zaten kendi kendine organik bir büyüme kazanacaktı. fakat bu önerinin ve reklamların ardından ifade özgürlüğü adına kuşkulu olan insanları daha da kuşkulandırdılar. türk mühendisler tarafından üretilmesi harika olsa da mevzubahis durumlardan ötürü hep şüpheyle yaklaşılacaktır. hele bir de turkcell zaten mimli. yazık oldu.
devamını gör...
kalitesiz, kokuşmuş, bozulmuş ve çürümeye yüz tutmuş bir şirketin, kullanıcı verilerini, yalakalığını yaptığı kişilere de hediye ettiğini düşündüğüm bir uygulama.
devamını gör...
malum şahısların önerdiği her şeyden şüphe duyarım. bundan da duydum haklıymışım, sıfır güvenlik.
devamını gör...
asla güven vermeyen mesajlaşma uygulaması. whatsapp'a devam.
devamını gör...
turkcell tarafından 2013 yılında kurulan üç senedir aktif olarak kullandığım, turkcell'li kullanıcılarının internet paketleri olmasa dahi ücretsiz şekilde erişebildikleri, görsel mesajlarında hd kalite özelliği sunan, gündemle beraber artan kullanıcı sayısıyla gözlerimi yaşartan, yenilikçi, tatliş ve zıpır bir uygulama.
devamını gör...
ses kayıtlarını graham bell dönemindeki kalite düzeyinde korumayı başarmış yerli ve milli(...........) mesajlaşma uygulamamız.
devamını gör...
Bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

"bip" ile benzer başlıklar

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.