havaların soğumasıyla birlikte evin içinde içmenin alacağı versus olsa da anne ya da eş tarafından tartaklanma ihtimaline karşılık dona dona balkonda sigara içmenin alacağı versustur.
devamını gör...
duruma göre değerlendirilebilir.
başından kalkmamam gereken bir iş ise kendimi şımartıp odayı seçerim ama genelde balkonda içilir evin içinin sigara kokmasını istemeyiz.
devamını gör...
keyifliysen odada, dertliysen balkonda yapılan eylemdir. bir de elinde sigara, tek başına gökyüzüne doğru bakıyorsan sen bitmişsindir dostum.
devamını gör...
annem perdeleri yıkadığı için balkonda sigara içmek daha güzeldir annem izin verirse şayet evin içinde sigara içmek daha keyifli hale gelecektir.
devamını gör...
sıcak soğuk farketmez evde sigara içmenin rahatlığı bambaşkadır. kendimi fidel castro gibi hissederim o derece.

üniversite dönemimde hep kızardı arkadaşlarım sen ne biçim sigara içiyorsun canımız çekiyor senin yüzünden daha çok sigara içiyoruz diye. hep bahane hep bahane.

dip not: sigara sağlığa zararlıdır yaramıyorsa içmeyin.

hihihi.
devamını gör...
evin içinde sigara içmenin tadı başkadır. kendinizi yormadan yakar bi sigara takılırsınız, fakat özellikle uyuduğunuz odada içiyorsanız yazık kendinize. yatağınızdan giysilerinize , duvarlardan perdelerinize her yere siner sigaranın kokusu. ben bırakmadan önce böyle yapıyordum, şimdi düşününce kendime hiç mi acımıyor muşum diye üzülüyorum.
devamını gör...
(bkz: sigara içmemek)
devamını gör...
kapalı yerde sigara içmekten nefret ederim tabiki balkonda veya bahçede.
devamını gör...
sigara almayı unutunca sigara bulayım da gerekirse tuvalette içeyim diye düşündüren başlık.
devamını gör...
sigara keyif işidir.
salonda tv karşısında, çalışma odasında bilgisayar başında, mutfakta yemekten sonra, tuvalette sıçarken...
evin her yerinde her daim içerim. keyfim önceliklidir. sigara içmenin kendisi bir bokluk iken, bunu yapmak için sıkıntıya girmek çok mantıksız.
ev bok gibi mi kokuyor, evet. koksundu.
devamını gör...
odada içmek çoğu kişi için lüks, balkon zorunluluktur. odasında sigara içebilen kişi hava güzelse canı isterse balkona tercihen kendi gider yani keyfidir. ama odasında sigara içemeyen kişi hava durumu ya da ortam farketmeksizin balkona zorunlu gider. özellikle kışın o sigaradan keyif alınmaz. dişler titreye titreye alelacele çekilen fırtlar, keyif sigarası değil bağımlılık zorunluluğudur.
düşünsenize uzatmışsınız ayaklarınızı güzel bir film ve ya heyecanla tuttuğunuz takımın maçını izliyorsunuz. canınız sigara istedi ama içemiyorsunuz. filmi durdurmak neyse de maçı kaçırmak pahasına gittiniz balkona sigara yaktınız ama akıl maçta, bi an önce bitireyim de içeri geri döneyim diye içilen sigaranın ne kadar keyfi olabilir ki? ama o keyif aldığınız aktiviteyle keyif sigaranızı aynı anda içmek öyle mi?
- ailesinde sağlık problemi olanlar olduğu için içirtmeyenleri ayrı tutarak - evde, arabada sigara yasağı nedir arkadaş, insanları bir rahat bırakın, ufacık zevkleri bile çok görmeyin. ne var yani atılsın makinaya yıkansın perdeler. oda kokusu kullanın, cam açıp havalandırın koku falan da kalmaz. sevdiklerinize her şeyi zindan etmeyin.
devamını gör...
evin içinde sigara içen insanın hayatında bir şeyler yolunda gitmiyordur bence. kardeşim, çık balkona, üşüye üşüye iç sigaranı.
devamını gör...
mutfakta içerim. hatta o yüzden mutfakta yaşarım. kanepe bile aldım mutfağa, sade kanepe alsam iyi. bolca da kilo aldım.
devamını gör...
her türlü ciğerlerinize zarar verecek eylemdir.
devamını gör...
birileri senin adına karar veriyor.. kapalı alanda içme, yürürken içme, oturarak içme hatta şu zıkkımı içme.. iyi de kardeşim sanane.. öyle mi?? al %70 ni vergi yapayım sigara içen güruhu zengin adedeyim de sen gör.. kapana kısılıp kaldık da kimsenin durup dinlemeye hali kalmamış.. tamam rahatsız etmeyelim insanları tabi ki içmeyenin ne suçu var sağlığa da zararlı zaten de, içiyorum kardeşim bırak evde balkonda arabamda da içeyim şu zıkkımı.. (bkz: sigara zararlıdır)
devamını gör...
odada sigara içmek lüks değildir.. keyifde değildir, odada sigara içmek, o insanın yaşam kalitesinin, aldığı nefesin oksijeninden başlayan düşük bir seviyede olduğunu gösterir, sigara içmeye başladığımdan beri, yaklaşık 20 yıldır (genelde 2-5 günde 1 paket) hep açıkhava aramışımdır, balkon kapı önü vs.
oturduğu, yaşadığı odada sigara yakabilen insan, bana göre orada bozulan kokan hava, standardının altında olmadığı için rahatsız olmuyor.. çünkü çıta daha yukarıda değil, aşağı düşünce farketmiyor.. rahatsız olanda duramıyor zaten, o duman birikiyor birikiyor, heryere ekşi bir koku siniyor, bu nasıl keyif olabilir.
devamını gör...
mevsimine göre değişir. arada balkonda titremekte fena olmuyor.
devamını gör...
oda'da sigara içmek pek güzel bir durum değil uzun bir aradan sonra bunu fark ettim.şimdi balkonda içiyorum aslında daha güzel hem daha az sigara içiliyor hemde daha keyifli oluyor.
devamını gör...
ha balkonda içmişsin ha mutfakta ha yatak odasında.. sigara içen insanların yatak odaları da leş kokar sabah sigara kokusu içinde uyanırsınız.. pistir .. ama bağımlılıktır napalım
devamını gör...
en iyisi hiç içmemek.
devamını gör...
Bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

"balkonda sigara içmek vs evin içinde sigara içmek" ile benzer başlıklar

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.