zamanında söylenmiş, vazife adamı bir kişinin beyanıdır. sen vazifen için sevişmeye devam et yobaz adam.
devamını gör...
(bkz: kadın sünneti)
devamını gör...
şey... ben çayı da zevk aldığım için içiyorum da; o da haram oluyor mu acaba? zira, siz de çayı zorunluluktan değil de; lezzetli bir içecek olduğundan ötürü içiyorsunuzdur, değil mi?

diye bir soru sormak istediğim, yobazın telaffuz ettiği cümle.
devamını gör...
islamiyette yok böyle bir şey.tam tersi islam cinselliğe çok önem verir.daha doğrusu erkeğin cinsel isteği doğrultusunda çok önem verir.dört kadına kadar cevaz verilmesi,sınırsız cariye (seks kölesi) hakkı verilmesi gibi.islam'da cinsellik konusunda ali rıza demircan'ın kitabını incelemenizi tavsiye ederim.
devamını gör...
varliginin fuzuli oldugu bir yasam icin, gerçekliğin doruk noktasında olduğu bu günlerini bir hiç uğruna harcayanların dahil oldugu dusunce. bugun var, yarin belirsiz. neden şu an yaşayabileceğin tadabilcegin şeylerden kendini mahrum bırakıp daha fazlasına cennette ulaşmak için acgozluluk yapıyor bu insanlar.
devamını gör...
ünlü yazar alexander woollcott'in "şu hayatta neyi seviyorsam ya şişmanlatıyor ya yasadışı ya da gayriahlaki" sözünü doğrulayan hede.
devamını gör...
o tiple zaten zevk için sevişecek kadın bulamayan bedevinin dini referanslarla kendisini rahatlatmasından başka bir şey değildir.
devamını gör...
eksik önermedir...

artık tıp ilerledi, üremek için çiftleşmeye gerek yok hamdolsun. bu yüzden de sevişmek haramdır diye revize edilmesi gereken bir önermedir.
devamını gör...
islamcı "hoca"larıma sadece merak ettiğim için soruyorum. devletimizin bizimle sevişmesi haram mıdır? zira öyle bir vergi alıyorlar ki sanki sevişiyor gibiyiz.

buradaki sevişmek kelimesi tdk'daki 1. anlamıyla, yani "birbirini sevmek" anlamında kullanılmıştır. lütfen yanlış anlaşılmasın.
devamını gör...
10.
sevişmenin sonucunda boşaltım olacak mı? boşaltım oluyorsa zevk olmadan boşaltım yapabilen bir eril kişi var mı? dedirten sorunsalları doğuran bir söylem.
devamını gör...
11.
yok zaten ben acı çekmek için sevişiyorum, benlik bir durum yok.
devamını gör...
haram için sevişmek bir zevktir.
devamını gör...
kendilerine yanlış gelen her şeye bir yafta yapıştırma gereği duyan güruh tarafından söylenmiş söz. sevişirseniz; haramdır, eleştirirseniz; vatan hainisiniz, ama böyle derseniz; teröristsiniz vb.gibi.

edit: yazım hatası için uyaran ibn haldun'a teşekkürler.
devamını gör...
bir erkeğin veya kadının evli olduğu eşiyle sevişmesi tam tersi sevaptır. çünkü erkeği ve kadını nefsinden korur. onları birbirine yaklaştırır. bağlarını güçlendirir.
devamını gör...
seks bu illa ki zevk olacaktır. bırakın istediği istediğinle yaşasın.
devamını gör...
bonoboprimatlarının büyük günahkar, haramzade olduğunu öğrendiğim başlıktır.
devamını gör...
(bkz: hmmm hocam peki cocuk yapmak için?)
devamını gör...
güzel olan her şey haramdır kapsamıyla bakarsak, tek tek şu şu haramdır diye başlık açmamıza gerek kalmaz.
devamını gör...
çayın şehvet uyandırması gibi...
devamını gör...
zaten dini vecibeler gereği yurtlarda, vakıflarda çocuklar tecavüze uğruyor. yoksa zinhar bundan asla zevk almadığınızı biliyoruz.
devamını gör...
Bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

"zevk için sevişmek haramdır" ile benzer başlıklar

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.