1.
yedi numara dizisin de haydar'ın armagan'a aşkını ifade etmek icin söylediği sözlerle dizinin ne kadar muhteşem bir dizi olduğunu varın siz düşünün yazar kardeşlerim

"sıfır bir değer değildir. bir sayı bile degildir. ancak başka bir sayının yanına gelince değer yaratır, tıpkı sevda gibi. sevdanın da tek başına değeri yok. ille de biri olmalı. sıfır ne kadar çoksa sayı o kadar çoğalır. sevda ne kadar çoksa insan o kadar çoğalır, büyür.

sana dese ki biri, "sevdamı al, kendine ekle, bir ömür ile çarp, sonra sonsuza eşitle". yine değeri sıfır mı olur senin için?"
devamını gör...
2.
dizinin icinde her sey mevcuttu zaten cok guzel gidiyordu sonra haydarla armagan'in vicik vicik asklari peyda olunca dizi tadini biraz kacirdi ama karantina doneminde o dusuk cozunurluklu yayina ragmen hala damakta guzel tat birakiyor.
devamını gör...
3.
yıllar geçse de eskimeyen canım dizi.
devamını gör...
4.
geçenlerde yine yayınlanmaya başlayınca heyecanlandıran dizi. ne olursa olsun lan eski dizilerin tadı bir başkaydı. konuşmaları izlerken gerçek yaşamın içindeymiş gibi hisseden yalnızca ben değilimdir.
devamını gör...
5.
bir zamanların trt dizisi. 3 erkek ve 3 kadın öğrencinin ev arkadaşlıklarını anlatır.
devamını gör...
6.
çok sıcak ve samimi bir diziydi, şebnem sönmez, ahu türkpençe, olgun şimşek ve demet evgar gibi oyuncular oynamıştır.
devamını gör...
7.
olgun şimşek’in canlandırdığı sabit karakteri kadar temiz ve samimi çok az karakter göstermiştir bize türk dizileri. efso diziydi.
devamını gör...
8.
günümüz türkiyesine göre fazla modern yapıt
devamını gör...
9.
ülkeye, kadın ve erkek öğrenciler de aynı çatı altında sapıkça fanteziler yapmadan yaşayabilir demiştir ayrıca.
malum ülkede halen bir kadın ve bir erkek öğrenci aynı evi paylaştığında “ne seks dönüyordur burda ya” düşüncesi ilk akla gelen olduğu için…
devamını gör...
10.
bu ve benzeri başlıklarda anladığım kadarı ile kafa sözlük yaş ortalaması 30+
burası yalnız teyzeler ve keltoş dövmeli oldschool metalci abiler kaynıyor.
devamını gör...
11.
yedi numara, çocukluğumun dizisidir. ne zaman dijitalde bir sahnesini izlesem ailecek toplanmış, televizyon karşısında meyve yerken izlediğimiz günler gelir aklıma. yaşlandık galiba.
devamını gör...
12.
üniversitede yakın arkadaşımla evde kahvaltı yaparken en az 2 bölüm izlediğimiz diziydi. hala arada açar tekrar tekrar izlerim.
devamını gör...
13.
yayınlandığı zamanlarda küçüktüm, o aile ortamı çok hoşuma giderdi her şeyi anlamasam da. çok sevdiğim bi dizi ama bitmesini istemediğimden izlememeye çalışıyorum. sevdiğim dizilere karşı böyleyim ne yapayım. bitince boşluğa düşüyorum çünkü.
devamını gör...
14.
izledikten sonra şimdiki dizilerden keyif alamıyorsun.
devamını gör...
15.
sabit, haydar, recep kendi aralarında birbirlerine ara sıra 'goçumun aslanı bah hele' diye sesleniyorlardı.

ben hala kullanırım, goçumun aslanı yeaaa. *
devamını gör...
16.
turiste adres tarifi: sırtını aksaraya verdin mi,sırt bu sırt:)
hayır sahibini görüyon mu suyu şişeye doldurmuş:)
devamını gör...
17.
istanbul'da üniversite okuyan 4 kız arkadaşın birlikte 7 numaralı eve çıkması, ardından ev sahiplerinin köyden gelen 3 erkek yeğeninin de alt kata taşınması ile başlayan, izlerken insana ders veren, aynı zamanda güldüren 7 numara sakinlerinin atışmalarını, dostluklarını konu alan dizi. tatlı ev sahipleri bakkal vahit ve eşi zeliha'yı da unutmamak gerekir. başka dizilerde aynı samimi tadı bulamazsınız. üstelik bölüm süreleri günümüz dizilerine göre çok kısadır (evet bu bir lütuf) youtubeda piksel piksel gözüken bölümleri bile rastgele açıp izlemek keyiflidir benim için.
devamını gör...
18.
bilgisayara takilmis ekran kartindan izlemeye calisirdik. ne guzel diziydi
devamını gör...
19.
çocukluğumun bu diziyi beklemekle geçtiğini hatırlamak muhteşem bir duygu.. bi ara televizyonda tekrar veriliyordu gidip izlemek sanki eski anıların tekrar benimle birlikte o diziyi izlemesi gibi bir şeydi :)
devamını gör...
20.
trt 1 de yayınlanan dizi ,ölen ressam tablosu gibi değeri sonradan anlaşılmıştır.
devamını gör...
Bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

"yedi numara" ile benzer başlıklar

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.