1.
twitch elektronik spor ve video oyunu odaklı canlı görüntü akışı platformu. haziran 2011'de Justin.tv kurucuları justin kan ve emmett shear tarafından kurulmuştur.
devamını gör...
2.
yanlış anlamayın fakat ben gerçekten twitch'de çok büyük yayıncılara destek olanları anlayamıyorum, adam senden zengin ama sen hala adama para gönderiyorsun neden olum neden
devamını gör...
3.
güzel içerik yapan yayıncıya denk geldiğin zaman sıkılmadan izleyebileceğin canı yayın platformu
devamını gör...
her geçen gün büyüyen ve gelişen canlı yayın platformu. özellikle amazon prime üyeliği ile daha çok popüler olacağını düşünüyorum.
devamını gör...
bir canlı yayın platformudur. dolabında zeytin olmayan ama bir yayıncıya para basan çokça kerizin bulunduğu bir ortamdır.
devamını gör...
kimin neden ve nasıl izlenildiğini anlamdıramadığım canlı yayın platformu .oyun videosu ,sohbet veya endemik olarak sanat konuşan yayıncılar var.gece yarısından sonra twitch de gezdiğinizde yahu millet ne kafalar yaşıyor diye düşünebilirsiniz.
devamını gör...
bir nevi televizyon görevi gören canlı yayın platformu. pek çok farklı kategoride yayınlar yapılabiliyor, ilgi alanınıza göre kategorileri inceleyebilirsiniz. çeşitliliği ve interaktifliği sebebiyle oldukça başarılı.
devamını gör...
kadın yayıncıların erkek yayıncılardan daha fazla para kazandığı platform.
devamını gör...
samimi ve eğlenceli bir ortamı vardır. canlı yayında olmanın gerektirdiği bir doğallık ihtiva eder. youtube videoları gibi yapay değildir. bazı yayıncıların çok eleştiriye maruz kalmasına rağmen, en kötüsü bile ortalama bir youtuber'dan kat kat daha iyidir bana kalırsa. gidip trendlerde slime videoları ve aptal saptal challenge videolarını gördükten sonra, bu platform çok daha tercih edilesi duruyor.
devamını gör...
geleceğe dair neden umudun yok? sorusuna verilebilecek cevaplardan biri. hiçbir şey üretmeden, sadece oyun oynayarak ya da bir otör edasıyla, her konuda zırva fikirlerini beyan eden e-dilenciler topluluğu.
devamını gör...
yararlı, yararsız canlı yayınların olduğu platform.

24 saat tokat'ı izlemekten tutun, kedilerinin odasına kamera koyup size izleten, profesyonel ya da amatör düzeyde oyun oynayanlara kadar her şeyi anlayabiliyorum. fakat yayın açıp da youtube videoları izleyenleri ve o video izleyen kişiyi izleyenleri asla anlamıyorum. diğerlerinde ortada bir emek var sonuçta. bir şeyler üretmeye çalışıyorlar. fakat bu gerzekler açıyor youtube'u başkalarının videolarını izliyorlar. ilginç.
devamını gör...
son dönemlerde siyasetçilerin de el attığı ortam.
devamını gör...
Bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

"twitch" ile benzer başlıklar

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.