1.
dürüst ve samimi bulduğum az sayıda youtuber'dan bir tanesi. özellikle vloglarını çok seviyorum.
devamını gör...
2.
tuvbanın düğün konusması geldi aklıma yine...ceyhun beni dinle serefsiz hahahahahah..tuvba cok minnos bi tip zaten,bayılıyorum kendisine.
devamını gör...
3.
güzel editleri olan tatlı ve samimi bir youtuber. son zamanlarda kendini arayış içinde olmasına rağmen hala kendini sevdiriyor :)
devamını gör...
ses tonunu çok beğendiğim youtuber.
devamını gör...
fark ettim ki çoğunluğun aksine samimi bulmadığım bir youtuber,influencer.
devamını gör...
sevdiğim, samimi bulduğum, kendime yakın hissettiğim kendi halinde bir youtuber. videolarını izlemekten keyif alıyorum. dizi zevkimiz de uyuşuyor, tavsiyeleri hoş.
devamını gör...
çoğunluğun aksine tanımıyorum
devamını gör...
yaşadığı zorlukların aynılarını ben de yaşadım,o yüzden kendimi yakın hissediyorum onla.çok güzel bir kadın,videolarına da bayılıyorum.herkesin sevebileceği tatlı bir youtuber bence.
devamını gör...
samimi bulduğum, arkadaş ortamına imrenerek baktığım youtuber. sıkıldıkça eski vloglarını açar izlerim, keyif veriyor bana. eşi de çok samimi ve sakin biri bence.
devamını gör...
2 yılı aşkın zamandır takip ettiğim çok eğlenceli ve tatlı bir youtuber. son zamanlarda yayın da açmaya başladı. evliliğinden tutun arkadaşlarına kadar samimi ve doğal bir hayatı vardır. iç mimar olarak çalışmak istemeyerek youtube’a yönelmiş ayrıca faunworks isimli bir yer açıp çiçek ve aksesuar işini de yürütüyor. “kendim bildim bileli sessiz ve içe kapanık biriydim.” diye anlatır kendini hep. ama bu kadar insanın sevgisini kazandıkça bunun değiştiğine inanıyorum. eşi ceyhun’un her anında yanında olduğunu söyler bu sayede mutlu ve genç bir evlilikleri de vardır. ayrıca eşinin ve arkadaşlarının “madrigal” isimli gruplarının da sıkı bir takipçisiyimdir. “seni dert etmeler” şarkısı dilimize yapışıp her yerde duymaya başladık. bu kadar uzun zaman takip edince değişimini de takip edip kendimden yaşça büyük insanı çocuğum gibi destekliyorum hâliyle. umarım hep mutlu olur.
devamını gör...
asıl adı tuğba yılmaz kaan karakaş olan hanımefendidir. madrigal'den ceyhun'un da eşidir. severim tatlı biridir kendisi.
devamını gör...
çok tatlı bulduğum ve tarzını sevdiğim nadir yotuberlardandır. arkadaş grubuna aşırı özeniyorum..
devamını gör...
Bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.
online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.