benim gibi kafası güzellerin yaptığı eylem.
devamını gör...
(bkz: türklere özgü davranışlar)
devamını gör...
türkiye'de (bkz: iş güvenliği).
devamını gör...
iş güvenliğinde zirve...
devamını gör...
başka türlü nasıl anlaşılır ki gaz kaçağı
devamını gör...
ömrün boyunca sadece bir kere başarılı bir şekilde gerçekleştirebileceğin bir deney.
devamını gör...
kontrol etmek isteyen tüpçüye ısrarla izin vermediğim durum.
küçük bir ar-ge çalışması yaparak farklı yöntemlerle kaçağı tespit etmeliler diye düşünüyorum.
devamını gör...
türklere ait olduğunu düşünüyorum.
devamını gör...
rus ruletinin daha güvenli olduğunu düşündürten olay
devamını gör...
doğalgazın olmadığı, eve tüp çağırıp değiştirdiğimiz yıllarda eve gelen elemanın rutin işiydi. veletliğimde bu tüp değiştirme ritüeli sırasında başında ben beklerdim. her seferinde aksiyon filminin final sahnesi tadında "aha bu sefer bişey olacak" diye tırsardım.

bir gün bir psikolog çocukluğuma inip tüm sıkıntılarımın kaynağını tüp olarak belirlese hiç şaşırmayacağım. belki literatüre bile geçmeli...
devamını gör...
sene 2008 sıcak bir akyaka günüydü. üniversitenin ilk senesi akyaka gibi bir cennette pansiyon kiraladım. odamda doğalgaz yok, bilenler bilir büyük mutfak tüplerinden var. tabii ben bu arkadaşa biraz yabancıyım ama kullandıkça çözdük sistemini ve tüp bitene kadar kullandım. dersten dönerken tüpçü fikret abiye uğradım sağolsun çırağını gönderdi dolu bir tüple. çırak gayet işini bilir gibi hareket ediyordu o yüzden hiç şüphe duymadım kendisinden. tüpü hızlıca bağladı ve gitti.

sonra duşumu aldım, laptop ile dizi izlemeye başladım ama dostlar ufaktan gözlerim kapanmaya, tatlı tatlı mayişmaya başladım. tam uykuya dalıyordum ki kapı çaldı. pansiyonun tonton temizlikçisi gülşenteyze gelmişti. kapıyı açar açmaz kokuyu fark etti hemen tüpçü fikret abiyi aradım, endişelenme yeğenim çırağı gönderiyorum dedi. çırak 5 dk içinde olay yerine geldi, odaya girdi. gayet soğukkanlı bir şekilde cebinden çakmağı çıkardı ateşleye ateşleye odanın içinde geziyor. tam ne oluyor lan burada demeye kalmadan çocuk halimden anlamış olmalı ki sakin ol abi dolu tüp patlamaz demesin mi... sağol dedim çok rahatladım.....

o günlere özlemle... :)
devamını gör...
ölümle yaşam arasındaki ince çizginin üzerinde yürümek.
devamını gör...
%100 sonuç alınacak yöntem.
devamını gör...
köpüklü bulaşık süngeri ile de kontrol edilebilir tüp. he illa çakmakla kontrol etmek istiyorsa atraksiyon istiyor olabilir. ama tam bizim ülkeye göre bi durum o ayrı.
devamını gör...
eşittir ocaktaki su sıcak mı diyerek eli sokmak
devamını gör...
dün babamın yaptığı eylemdir. iş güvenliği okudum ama babama laf geçiremiyorum. sırf bu yüzden diplomamı alsalar gıkımı çıkarmam.
devamını gör...
Bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

"tüpte gaz kaçağı var mı diye çakmakla kontrol etmek" ile benzer başlıklar

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.