1.
uzun konuşlu çoraplarımı dizlerime kadar çekip kış günü şort giyip çektiğim instagram hikaye dizisi
devamını gör...
2.
kesinlikle izlenmesi gereken bir dizi.marvel ve dc yi yerden yere vuran haklı olan bir yapıt.kardesim kimseyi kandirmayin gerçekte süper kahramanlar olsa böyle olurdu işte.
devamını gör...
ayrıca 9 yıl önce çıkan bir snsd şarkısı ismidir: the boys.
devamını gör...
süper kahramanların melek olarak doğmadıklarını gösteren, gücün yozlaşmaya ne kadar müsait olduğunu çok güzel bir şekilde işleyen, severek izlediğim dizi.
devamını gör...
süper kahramanlar üzerinden "gücü olanın menafaati de olur" eleştirisi yapan dizi.
devamını gör...
dün başlayıp bir günde 2. sezona geldiğim dizi.
devamını gör...
abartılan kadar harika değildi bence, hatta ikinci sezonda bayağı sıkıldım ve ara vererek izledim. fakat dizinin işlenmesi uzatılmasına rağmen gayet iyiydi. aksiyon sahneleri, süper kahramanların karakterleri, psikolojilerini çok iyi işlemişler. kaliteli bir prime dizisidir. izleyiniz efenim.
devamını gör...
2. sezonu bazı noktalarda gereksiz olsa da, sistem eleştirisiyle, kara mizahıyla, süper kahramanlarla dalga geçmesiyle ve vahşi sahnelerdeki cesaretiyle benim en favorilerimden olan yılansı dizi. sırf billy butcher karakteri için bile izlenir.
devamını gör...
garth ennis'in yazdığı bir çizgi roman serisinden uyarlanan, aksiyon ve komedi ağırlıklı, vahşet soslu bir dizi. uyarlama nasıl yapılır 101 dersi için kaynak oluşturacak kadar güzel bir uyarlamadır. hem çizgi romanın malzemelerini kullanmakta, hem de sadece onlara bağlı kalmadan kendi ayakları üzerinde de durmaktadır.
devamını gör...
butcher karakterine hasta oldugum amazon prime yapımı dizi, oyle ki artık 2. sezon bitecek diye yavas yavas izlemeye karar verdim.
devamını gör...
amazon primde 2 sezon yayınlanmış olan muhteşem dizi. bence dizi olmasına rağmen bir çok iddialı dediğimiz filmi ikiye katlar.benim de favori karakterlerim frenchie ve hughie bide sonradan katılan kötü bir karakter vardı onu şuan hatırlayamadım homelanderin sevgilisi oda kötü olmasına rağmen bir sempatisi vardı. ortada en acınası olan homelander, sevgiye muhtaç bir çocuk gibi, birinin onu sevmesini istiyordu sadece, ilgiye aşırı meraklı bu sevenın başı dediğimiz karakter.
devamını gör...
t: amazon prime yapımı anti-süper kahraman dizisidir. aynı adlı bir çizgi roman serisinden uyarlamadır. buradan süper kahramanların artık bir markadan ibaret, pazarlanması gereken ürünler olduğunu ve ellerindeki gücü nasıl maniple ettiklerini işlemektedir. tabii işlenen konular bunlarla sınırlı değil.
ilk sezonu yeteri kadar heyecanlı, aksiyonlu ve gülünçtü. ikinci sezon ise bu konularda ilkinden geride kalmıştı bana göre. üçüncü sezonu da çıkacak fakat zamanı belli değil. şubat ayında çekimlere başlanacağı söyleniyor.
devamını gör...
billy butcher gibi bir karakteri bünyesinde barındıran şahane amazon dizisi.

f*ckin diabolical !
devamını gör...
ilk sezonunu izledikten sonra devamı için büyük umutlarım vardı ;fakat ikinci sezonuyla beraber bu umutlarımı hiç etti
çizgi romanının çok daha karanlık ve dikkat çekici olduğunu duymak ,ikinci sezon için daha çok üzülmeme sebep oldu.
devamını gör...
süperkahramanların o kadar da masum olamayacağını gözler önüne seren anti-kahraman dizi. farklı ve ilgi çekici bir yapım olmuş.
devamını gör...
homelander karakterini canlandıran antony starr abimiz döktürüyor. üçüncü sezonu merakla beklemedeyiz.
devamını gör...
şans eseri denk geldiğim ve bitirdikten birkaç ay sonra popüler olan dizi. dizinin genel olarak süper kahramanlarında sadece iyi yanları olmadığını, onlarında kötü yanları olduğunu gösteriyor. bununla beraber bir çok toplumsal olaya karşı göndermelerde bulunuyor. süper kahraman diyorum ama içlerinde bir iki tanesi hariç kahraman denilebilecek kimse yok.
devamını gör...
Bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

"the boys" ile benzer başlıklar

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.