#kitap-film  #dizi-film 

1.
raymond "red" reddington karakteri ile bağımlısı olduğum , çok özel bir televizyon seri(dizi)si.
devamını gör...
2.
sürekli birbirini tekrar eden senaryolarda tek kahraman olmasına accayip gıcık olduğum reddington beyler sebebiyle yarıda bıraktığım, ama daima aklımı kurcalayan 6 sezonluk epey sürükleyici dizi. tekrar edeceğini bildiğin halde izlemekten de vazgeçemiyorsun mesela.
devamını gör...
ilk sezonu izlemiştim ama devamı gelemedi. başrolde oynayan adam çok iyi oyuncu ama fbi ajanı olan kız tatlı olduğu kadar iyi oyuncu değil.
devamını gör...
bir anda bağımlılık yaratmıştı bende. karantina dolayısıyla da 7 sezonu 1 ayda falan bitirmiştim, 8. sezonu 2020/kasım ayında başladı, sanırım 2 bölümü yayınlandı henüz. onlara daha bakamadım. bir fbi ajanı var, elizabeth keen. sadece onunla görüşmek isteyen bir suçlu ile (raymond reddington) karşılaştıktan sonra olaylar karışıyor. polisiye, suç ve gizemli şeyler seven arkadaşlar izleyebilirler.
*
devamını gör...
artık bitmesi gereken dizi.
devamını gör...
lütfen artık bitsin dediğim güzel ama sürekli olayların tekrarına düşmüş dizi.

kötü yanıysa sürekli bir tekrara düşmüş olmasına rağmen kendisini izlettirmeyi başarıyor.
devamını gör...
izlemeyi bırakmayı düşünürken raymond reddington karakteri sayesinde bu düşünceden beni vazgeçiren dizi
devamını gör...
kurgusuna ve karakterlerle time bayıldığım fbı dizisi. dizi dizi sizi kendine öyle güzel çekiyor ki... bölüm sonu şarkı seçimleri de harika bu arada.
devamını gör...
başlamayı çok istediğim ama bir türlü başlayamadığım dizi
devamını gör...
reddıngton'ı oynayan aktör müthiş ama çok rol kesiyor, mimik şova kaçıyor. ajanlar vasat oyuncu. senaryo iyi. 155 bölüm izlenecek nane değil. ikinci sezon ortalarındayım ve bıkmaya başladım. ayrıca hiç inandırıcı olma kaygısı yok. bin tane silahlı çatışmaya gir ama sağ kal.
devamını gör...
polisiye sevmeyenlerin bile seveceği bağımlılık yapan dizi. dizide basta sevmediginiz karakterlere sonradan sempati duyabiliyorsunuz. 8.sezon biraz sıktı tabi artık final yapmali bence.
devamını gör...
netflix izleme listemin en başında yer alan dizi. bence bir polisiyeden daha fazlası. reddigton'ın zekası insanda büyük hayranlık uyandırıyor. ekibin muhteşem uyumu da izlenmeyi arttırıyor bence.
devamını gör...
Bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

"the blacklist" ile benzer başlıklar

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.