bir sesli kitap uygulaması. ıçerik yönünden gün geçtikçe geliştiğini görmek güzel. bu ay sonunda devam ettirmeme kararı aldığım netflix aboneliğimi kendisiyle değiştireceğim. yararlı bir değiş-tokuş.
devamını gör...
gorme sorunu olanlar icin nimet gibi bir app. , seslendirmeler de gayet iyi.
devamını gör...
aylık sabit bir ücret karşılığında edinebildiğiniz sesli kitap oluşumu. ilk başlarda türkçe kaynak kısıtlıyken şu an durum fena değil. seslendirme sanatının en iyi icra edildiği ülkelerden biri olduğumuz gerçeği bu uygulamada da bir kez daha perçinleniyor. birçok kaliteli tiyatro sanatçısı seslendirmeleri gerçekleştirmiş. benim favorim murat eken'dir. özellikle saatleri ayarlama enstitüsünde harika iş çıkarmış.
devamını gör...
tam adapte olmadığım ama heves ettiğim uygulama, tekrar deneyeceğim sanırım. fiyatı pahalı gibi gelse de bence hak ediyor.
devamını gör...
sevemedigim uygulama. gorme engelliler icin olusturuldugu soyleniyor. ama kitap okumaya usenenler de dinliyor. kitap okumayi seviyosan ne bileyim sayfasini cevireceksin soyle bi koklayacaksin. dergi ve gazete icin de ge cerli bu dusuncem. gerceginin yerini dijitali tutmuyor bence. ama engelliler icin guzel bir uygulama.
devamını gör...
kitap okumak ile dinlemek kesinlikle farklı şeyler ancak yemek hazırlarken ve yerken, trafikteyken vs. zamanı değerlendirmek için çok iyi bir uygulama. 3.haftanın içerisindeyim ve yaklaşık 22 saat dinlemişim.
devamını gör...
kitaba dokunmadan hissetmeden asla keyif alamadığım için dinlerken bağlanma problemi yaşadığım ama görme engelliler için muazzam bir uygulama.
devamını gör...
uykuya dalmadan önce kullandığım uygulamadır. kapatıyorum gözlerimi, koyuluyorum okunanları hayal etmeye. *
devamını gör...
çok severek kullandığım uygulama
geçen yıl storytelden 100 üzerinde kitap dinledim. parasını da sonuna kadar çıkardığımı düşünüyorum. seyahat ederken, bazen çalışırken, ev işleri yaparken bulduğum her fırsatta açıp dinlediğim bir uygulama .

kitap içerikleri yeterli değil maalesef ama günden güne daha iyi oluyor. dinleyecek şeyler ararken yeni yazarlar ve kitaplarla karşılaşmamı sağladı. mitoloji, biyografi, tarih tarzında kitaplar dinledim. normalde gidip almayacağım ya da önceliklendirmeyeceğim kitaplardı. şimdi iyi ki dinlemişim diyorum.
fiziksel kitap okumanın yeri tabii ki ayrı ama ben okumaya vakit bulamadığımda birinin bana okuması da ayrı güzel.
devamını gör...
ücretsiz premiumundan bir süre faydalanmış olduğum uygulama.
devamını gör...
sesli kitap uygulamasından çok e-kitap uygulamasını kullanıyorum. baştan kitabı bu şekilde okuyamam gibi geliyordu ama uygulamada arka fonu, yazı rengini, yazı boyutunu isteğinize göre değiştirebiliyorsunuz. açıkçası maddi olarak da hesaplı oluyor.
özellikle iletişim yayınlarına ait bir çok kitap uygulamada mevcut. aziz nesin'in öykülerini de uyumadan bir iki okumak güzel oluyor.
devamını gör...
Bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.
online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.