1.
profesyonel olduğum nadir konulardan
devamını gör...
2.
"bir arkadaşa bakıp çıkacağım" sözünün sanal versiyonu.
devamını gör...
3.
yapmasan daha mutlu olacağın eylem.. hani yapmayınca belki diye bi ihtimal bi umut oluyo ama görünce hepsi gidiyo..
devamını gör...
4.
insan bazen yaptığında gerçekleri görüyor. bazen üzülüyor, pişman oluyor ama bazen de iyi ki yapmışım diyor.
devamını gör...
5.
yapmayınız efendim manyak olursunuz
devamını gör...
6.
bir ara o kadar yaptım ki tc bulmuslugum vardır. hâlâ da arkadaşlarım birini önce bana sorarlar.şimdi amerikada olup fbı a girmek vardı. coğrafya kaderdir işte:))
devamını gör...
sözlükte yapılması kolaylaşmış eylem. gitsin bu özellikler gitsin, ben sevmedim gizli olsun, gitsin. herkes her şeyi biliyor, gitsin. (üzülen surat)
devamını gör...
stolk değil miydi ya o?

her neyse simdi hangi uygulama olursan olsun bana hoşleştiğim şerefsizin hangi yellozla whatsapp köşelerinde fingirdediğini göstermiyorsa hala bu stolk denen iş yerini tam anlamıyla bulmuş olamaz.

bana ne 2012 yılında çekilmiş olduğu fotodan arkadaş ya!. bana şimdiyi göstermiyorsan boş.
devamını gör...
ingilizce bir fiil olup; gizlice takip etmek, sinsice takip etmek, sessizce yaklaşmak anlamına geliyor. son zamanlarda dilimize giren yüzlerce kelimelerden biridir. özellikle sosyal medya için eski sevgililer, arkadaşlıklar vb hesapların diyalog dışı etkileşimler için fake hesap dediğimiz hesaplardan yapılandır. tabii ki "fake", o da son zamanlarda bize girmiştir.
devamını gör...
öhöm, öhöm... yalnızca isim ve soy isimden, hiçbir platform kullanmamasına rağmen tüm sülalesinin telefon numaralarını ve dükkan adreslerini öğrendiğim mesleğim.
devamını gör...
bizde stalk ölüm gibi bir şeydir. o kişi kalpte öldüğünde stalk yapılır. bir nevi cesedi dürtmek gibi bir şeydir, cidden ölüp ölmediğini anlamak için. ama stalkın da ilki ve sonuncusu vardır elbet. ilkinde aşık olursunuz, sonuncuda mideniz bulanarak yapılır. usul erkan böyle buyurur. demem o ki, ben seni stalklayamıyorum sevdiğim. korkak diyebilirsin, üzülebilirsin, bana öfke duyabilirsin. ama anlamanı istiyorum beni. "korkuyorum" görebileceklerimden... ***
devamını gör...
sevdiğim çocuğun abisinin en yakın arkadaşının ınstagram hesabını buldum geçen
devamını gör...
bağımlılık yapar.
devamını gör...
merak edilen kişinin yedi ceddine kadar sosyal medyadan araştırma eylemi, bağımlılık yapar bu batağa düşmemek için kendimi tutuyorum.
devamını gör...
halkımızın ustalaştığı bir dal. hedefteki kişinin burnundaki kıl sayısına kadar öğreninceye kadar durmuyorlar. müthiş bir özellik. asla korkunç bir yanı yok. ııh, masum.
devamını gör...
sosyal medya hayatında çağın hastalığı. evet evet ben de hastayım.
devamını gör...
bolca pişmanlık hissettirendir, kendi hayatına odaklan işte zaten bir tane hakkın var onu da izleyerek harcıyoruz
devamını gör...
Bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

"stalk" ile benzer başlıklar

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.