#40769 tanımı ile moderasyon grubumuzu darmadağın eden yazarımız.
yerini yurdunu bulup, gidip bağrımıza basasımız geldi.
devamını gör...
sevimli ve minnoş bir yazara benziyor. yazmaya devam etsin kalemine kuvvet. sevgiler...
devamını gör...
fazlasıyla ince ruhlu, güzel insan. anlayışı ve duygusal zekasıyla büyüleyici.
devamını gör...
seni seviyorum demenin farklı şekilleri başlığı altındaki girisi ile günün ünlüsü yazarımız başlığına adını kazıyan köftehor.
devamını gör...
profil resmini çok sevdiğim, tanımlarıyla sözlüğün kalitesine katkıda bulunan, harika kalbe sahip, ince düşünceli yazarımız.
devamını gör...
benden (+) oyunu eksik etmeyen yazardır. tanımları kaliteli olduğu için, benim tanımımı beğendiğinde bir gururlanma geliyor.

hep yazın, biz okuyoruz efendim. emeğinize sağlık.
devamını gör...
yazdıklarından anladığım kadarıyla hayatın her alanında ince ince düşünüp sonra da üşütecek potansiyelde olmasına üzüldüğüm yazardır.* iyi yazar nedir, nasıl olunurun kanlı canlı örneğidir. var olsundur.
devamını gör...
"sen gittin ya yaşantımın bir anlamı kalmadı
sen gittin ya pencereme bir kez güneş doğmadı
sen gittin ya senden sonra mutluluğum olmadı
senle geçen günlerimin değerini bilmedim...…..kokusunu özledim" sözleri olan şarkılar dinleriz. bazen sevdiğimizin, bazen anne ve babamızın kokusunu özleriz. sevdiğimiz birinden uzak kalınca özleriz elbet…."kokunun izi" vardır o kişi gittikten sonra o ortamda kalan...sillage denir.
iyi insan hasretiyle dolduğumuz son zamanlarda kafa sözlük’te güzel insanların kokusunu duyuyoruz sillage nickli yazar gibi. bizler geçen sene sürekli üzülmüş olabiliriz ama profil resminde dünya tatlısı agnes bulunan yazar, yazıları ile bize “iyi insanlar da varmış” diye umut veriyor. özgün tanımları ile takip edilesi değerli bir yazar.
devamını gör...
beğeni tuşunu neredeyse bütün yazdıklarımda kullanan, ince düşünceli ve saygılı bir yazar. teşekkür ederim. güzel yazmalarınız olsun.
devamını gör...
''kokunun izi'' gibi anlamı olan bir kelimeyi neden nick olarak seçtiğini merak ettiğim yazarımız. geçmişe özlem duyduğunu düşünüyorum. ayrıca benim gibi yağmurlu havadan hoşlanan ve huzur bulan biriymiş, tam bir pluviophile yani. tanımları bol olsun çünkü okumaktan keyif alıyorum. keyifli sözlüklerr.
devamını gör...
profil resmi tam ısırmalık, yazıları çok değerli tatlı yazarımız.
devamını gör...
bakmayın böyle üzülüp durduğuna normalde çok konuşkan anasınıfı öğrencisi sesine sahip bugs bunny tatlılığında bir yazardır.
devamını gör...
uzun zaman önce takip listeme aldığım, tanımlarını ilgiyle okuduğum değerli sözlük yazarı. nickaltına yazmak bugüne kısmet oldu. güzel ve dokunaklı yazılarına devam etmesi dileği ile var olsun.
devamını gör...
keşke daha çok yazsa dediğim yazar. onun tanımlarını okurken kendimden o kadar çok şey buluyorum ki. bazen halimize üzülüyor ama yalnız olmadığımızı da biliyorum. * ayrıca, henüz konuşmasak da, çok sevimli ve cana yakın olduğunu da düşünüyorum kendisinin. beğenileriyle de beni şımartıyor. * n’olur daha çok yaz dostum, sevgiler! *
devamını gör...
eğer bazı tanımlarını gösterip de sence bunu kim yazmıştır deseler, ben yazmışım gibi görünüyor diye cevaplayacağım tanımlara sahip yazar. kısa veya uzun, yazmaya mecalimin olmadığı bazı mevzuları samimi bir şekilde yazmasıyla beni mutlu etmiştir. daima yazsın okuyalım.
devamını gör...
sevgili dostumuzun benim hakkımda söylediklerini gördükten sonra çok mutlu oldum. kafa sözlük vb. platformların hayatımıza kattığı en büyük güzelliklerden biride hiç tanımadığımız, yolda karşılaşmadığımız, sesini duymadığımız güzel insanların var olduğunu bize göstermesi. sevgili dostumuz kalbi kadar güzel kalemiyle benim nickaltımı şenlendirmiş, varolsun, sağolsun.
kendisine şu mükemmel dizeleri armağan etmek istiyorum:
“bir deniz kıyısında otur
gemiler sensiz gitsin bırak
herkes gibi yaşasana sen
işine gücüne baksana
evlenirsin, çocuğun olur“
devamını gör...
Bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.
online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.