1.
zeki, sivri dilli huysuz virjin karakterini canlandıran temmuz 2020'de kaybettiğimiz güzel insan bir daha böyle bir kişi gelmeyecek biliniz.
devamını gör...
bu adamın mizahını seviyorum ben. huzur içinde uyusun. bugün erol evgin'li bir başlık gördüm sözlükte. paylaşıp paylaşmama konusunda kararsız kalmıştım. aranızda '' off bunlar nasıl konuşmalar böyle?'' diyenleriniz belki olur diye. huysuz ve erol evgin program yapmıştı, merak edenler youtube'den bakabilir. o programdan bir kesit yükleyecektim.
devamını gör...
mirasını “türkiye eğitim gönüllüleri vakfı” na bağışlayan, 87 yaşında hayatını kaybeden ve 2012 yılında “benzemez kimse sana” adlı yarışmada son kez kanto yapan yüce gönüllü sanatçı.

iki yeğeni mirasını, baskı altında bağışladığına dair itiraz davası açmış. neyseki yaşarken noter huzurunda mirasını yazdırmış ve öncesinde sağlık raporu almış. demekki adamcağız başına gelecekleri biliyormuş. birçok yayında da mirasını bu kuruma bağışlayacağını ve onlar için bedava program yapacağını hatta nakit para bırakacağınıda söylemişti ki yaptı da. umarım dava reddedilir ve miras yerine ulaşır.
devamını gör...
1 ekim 1932 trabzon' da doğmuş, 17 temmuz 2020 tarihinde de vefat etmiştir. şarkı, sunucu ve drag queen olarak bilinmektedir.
devamını gör...
Bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

"seyfi dursunoğlu" ile benzer başlıklar

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.