bazı insanların yaptığı, bazılarının yapmak istediği, bazılarının asla yapmam dediği bir durum.

bazen insan gerçekten istiyor, sadece second dinleyip semtte bira içmeyi,ileriye dönük planlar yapmamayı, ders yapmamayı, sağlıksız beslenmeyi ve falanfilan içmeyi.

bazen diyorum, keşke dershanelere gitmeseydim, saatlerimi bir emel uğruna harcamasaydım.spor yapmasaydım. sadece yatsaydım, içseydim, ne bileyim punk olsaydım.

konfor olmaz ama iç konfor olurdu ve ölene kadar sıkılırdım tek tesellim bu.
devamını gör...
belki de en zor yaşam biçimi. dünün getirdiklerini yarının götüreceklerini düşündükçe bugünün nasıl da geçtiği anlaşılamıyor çünkü.
devamını gör...
kabullenmek en güzeli. mevcut yaşam akışında başka bir çare mi var¿
devamını gör...
hergün başka bir gün için yaşadığınızı doğuran durum.
devamını gör...
bazı hayvanlar bile sadece bugün için yaşamıyor (bkz: sincap)
devamını gör...
(bkz: sadece bugünde yaşamak) daha doğru bir önermedir. geçmiş yahut geleceğin endişelerini bugüne sığdırmak isteyen insan bugün için yahut bugünde yaşayamamaktadır.
devamını gör...
yaaa anam yaaa ben bu hayatta herşeyi beceririm profesör bile olurum ama asla bugü için yaşayamam hep bir gelecek planı yapmam gerekiyor gibiyim
böyle yetiştirilmiş olduğum için aman elindekine sahip ol zor günler olabilir aman hatanı planla vs derken derken böyle bişi oluvedik
devamını gör...
evlat sahibi olunca nah yaşarsın bugün için dediğim şey. 20 yıllık lan 30 40 yıllık yaşıyorsun. bırak günlüğü haftalık yaşasak öpüp tepemize koyacağız.
devamını gör...
Bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

"sadece bugün için yaşamak" ile benzer başlıklar

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.