1.
çok önemsiz görünsede fazla inceliği otururken sıkıntı çıkarabilen bir oturma organıdır.
devamını gör...
korseleri yok satan insan bedeni uzvu.
devamını gör...
gerçek bir sanat eseri.
devamını gör...
bağlandığı hamstring yani bacak arkası kas grubu ile birlikte insan vücudunda muazzam bir tork oluşturan çok önemli bjr kastır. insanlar bunu sırf görüntüden ibaret algılar lakin bir güreş esnasında ne denli bir etki oluşturduğu tahmin dahi edilemez.
devamını gör...
giyinilen kıyafete göre ortaya çıkan bazılarının özel yapım gibi olduğu kas grubu.
devamını gör...
g*t

edit: moderasyon uyardı. sansür şart diyorlar.
devamını gör...
bir dişinin en çekici yeridir.


ben kendi payıma bir kadinda ilk popoya bakarım. eğer yüzü bana dönükse arkasını dönmesini beklerim.
devamını gör...
yetişkin kadın ve yetişkin erkek arasındaki en bariz farklardan biridir. ülkemde cicikleri olmayan kadınları genellikle bariz uzun saçları ve bu organlarından ayırt edebiliyoruz.
hazır popo denmişken; hanımların bilmediği bir sır paylaşayım. hanım ablacım düşün ki; bir caddede yürüyorsun. popon herhangi bir ceket vb. itemle kapalı değil. yani arkadan bakan hacimsel anlamda gözünde canlandırabilir vaziyette. sen yürürken de biraz ilerde yol kenarında bekleyen bir bay var. bu bay sana doğru bakıyor ve sen tam ona yaklaşık 3 metre mesafedeyken bu beyefendi kafasını senin koşu yoluna çevirdiyse üzülme. bu sana bakmadığından, seni beğenmediğinden değil.
halbuki sana baktı. hatta beğendi bile. ama o popo görülecek. direk süzse hoş olmaz. görüş alanını senin koşu yoluna çevirdi ki; rahaat rahaat manzaranın tadını çıkarsın. olay bu yani *
erkekler kusura bakmayın paylaşmak istedim.

bu arada bu yazdıklarımdan bana "sapık" diyecek varsa kendini ve etrafını tekrar bi düzenlesin derim. bazı tipler var ufak bi küfür ediyosun, "aaaa ne kadar terbiyesiz" diyor. sanki hiç s**işmeyeceksiniz ! canınıza yanayım.
devamını gör...
arkamızda yer alan muhtemelen organ olan organ. herkes çok sever popoyu, hem erkekler hem kızlar için şekli çok önemlidir. popo bir kadını güzelleştirebileceği gibi, biz erkekleri de yunan heykeline dönüştürebilir. fakat gel gör ki, herkesin sevip bir önem atfettiği bu organ, dışkılamaktan başka bir halta yaramıyor! yalan mı!? hayır! erkek adam yalan söylemez! özellikle ishalseniz, o çok sevdiğiniz popoya hiciv şiirleri yazmaktan çekinmezsiniz. işte budur popo efendiler. 2 lobdan oluşan ve içerisinde garip-garip, toprağı andıran kahverengi, kimi zaman sarı şeyler barındıran bir organ! işte şimdi anladınız mı beni? neden popoyu sevmediği mi?..
devamını gör...
iki tane mi bir tane mi?
devamını gör...
nereye dönersen dön hep arkandadır.
devamını gör...
bir erkek olarak spora başladıktan sonra bende aşırı derecede uzamış organ. millet popoma bakıyor, ulan kaç aydır spora gidiyorum kollarıma bak bi yok direk popoma bakıyor. yav şunu küçültmenin bir yolu yok mu ya sjhsjahaja. evet.
devamını gör...
gluteus maximus tur.
devamını gör...
şaplak atılası bölge.
devamını gör...
Bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

"popo" ile benzer başlıklar

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.