elif'in polat'ı.
devamını gör...
rajon yerine kafa kesen abimiz
devamını gör...
bir neslin sigaraya başlamasına vesile olan,kediyi bile kıskandıracak cana sahip olan, puslu vadinin has evladı, milli hayali kahramanımız.
devamını gör...
--- alıntı ---

keşke gerçek olsada adamı ol sam.

--- alıntı ---
devamını gör...
mimiksizdir. bu yüzden türkiye'de şu ana kadar çekilmiş en iyi dizinin başrolü olabilmiştir. oraya koy kenan imirzalioğlu'nu, kıvanç'ı yada herhangi bir cast ajans bünyesinde çalışan sıradan birini. bu kadar tutmaz ve efsane olmaz idi o ilk 97 bölüm.

ormandaki sniper avladığı bölüm haricinde; çöp kamyonu ile tombalacı'nın adamlarını yıktığı sahneyi de pek sevdiğim, o efsane 97 bölümün efsane karakteri.
devamını gör...
bir türk kahramanı
devamını gör...
racon deyince akla gelen isim.
devamını gör...
tabancasıyla keskin nişancıyı vurabilen bir süperkahraman son gaz alıcı ...
başarılı bir dizi karakteri .
devamını gör...
senaristler ölümsüzlük şifresi yüklemiş olmalı buna. kurtlar vadisi karakteri.
devamını gör...
bir zamanlar bütün meslek liseliler ne olacaksın sorusuna polat alemdar diye karşılık verirdi. dizi izlendikten sonra okulda polatçılık oynanır. kayışlar ile kavga edilirdi. hızını alamayıp cerrah paşalı halit gibi ben şöyle böyle psikopatım lan diye atar yapanlarda olurdu. bir nesli it kopuk moduna sokan karakterdir.
devamını gör...
kurtlar vadisinin ilk 97 bölümünü izledim. bahsi geçen keskin nişancıyı tabanca ile vurma hadisesi ile ilgili referans verilen sahneyi gerçekten merak ettim zira böyle bir sahne olup da gözümden kaçmış olması ihtimalini pek mümkün görmüyorum çünkü 18 yılda kaç defa baştan sona ilk 97 bölümü izledim bilmiyorum.

bahsi geçen savcı suikasti ise, orada çatıda savcıya ateş eden keskin nişancıyı vuran polat alemdar değil. bahsi geçen 53.bölümde ormanda sırp keskin nişancı olayı ise o keskin nişancı zaten tabanca ile vurularak değil kalbinden bıçaklanarak ölüyor.

bunların dışında ilk 97 bölümde polat alemdar tarafından tabanca ile vurularak öldürülen bir keskin nişancı varsa hangi bölümde olduğunu paylaşırsanız memnun olurum.

mesele keskin nişancının tabanca ile vurulması olayı ise, bu konuda başka bir referans vereyim. cehennem silahı serisinin ana erkek karakteri olan ve mel gibson tarafından canlandırılan martin riggs vietnam savaşına katılmış, kötü hava koşullarında 1 mil mesafeden birini keskin nişancı tüfeği ile vurduğunu anlattığı için doğuştan katil bir karakterdir.işte bu martin riggs 15+1 alan beretta 92fs tabancası ile 16 dan fazla atış yaparak saklanan keskin nişancıyı öldürmüştür. eğer dalga geçeceksek bununla dalga geçelim.
devamını gör...
ölmeyi beceremeyen dizi karakteri.
devamını gör...
abartı bir karakterdir. pala, iskender, aslan bey, testere, laziya, kılıç ve baronun yanında çok sönük karakter. iki kere polat'tan daha çok seviliyor(pala, iskender) diye karakterler ya erkenden ya da çok dandik şekilde öldü.
devamını gör...
(bkz: kafa sözlük konseyi)' nin tek ve gerçek baronu yani ben.
devamını gör...
oyuncu necati şaşmaz tarafından hayat verilen bir kurtlar vadisi (dizi) karakteridir.

siber saldırıyı şalterleri kapatarak ve fişleri çekerek önlemeye çalışmıştır.
devamını gör...
anayasanın ilk 3 maddesi gibidir ölmez, öldürülemez, ölmesi teklif dahi edilemez.
devamını gör...
üst düzey savunma sistemleri olan ve zibilyon tane tam teçhizatlı askerin koruduğu amerikan üssüne gömlek pantolon tabanca ile sızan çomar mastürbatörü.
devamını gör...
gücü ile alakasız cüssesiyle, bir zamanların tarkan'ı kartal tibeti andıran kahraman.
devamını gör...
sadece dizinin çekildiği 13 yılda 2000+ adamın katili olmuş biridir.
devamını gör...
gandalf’dır , snape’dir hepsini tokatlarım benim dişimin dengi polat alemdardır. en nihayetinde ben bile öldüm ancak polat ölmedi hedefim polat
devamını gör...
Bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

"polat alemdar" ile benzer başlıklar

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.