1.
benim için çok özel olan, çok zor zamanlarımda yüzümü güldüren tek şey olan dizi. siz kötü zamanlar geçrimiyosanız bile izleyin.
devamını gör...
the good place ve the office gibi muhteşem dizilerin yaratıcısı ve bir kısmının da yazarı olan michael schur ve the office'in diğer yaratıcısı greg daniels projesi. mockumentary kategorisindeki bu dizi bizi nick offerman tarafından canlandırılan ron swanson gibi muhteşem bir karakterle tanıştırmıştır.
7 sezon yayında kalmış, toplamda 125 bölüm sayısına ulaşmıştır. benim için the office gibi defalarca izleyebileceğim bir yapım olmasa da bir kere izlenmeyi kesinlikle hak etmektedir.
amerika birleşik devletleri başkanı joe biden da iki bölümde konuk oyuncu olarak yer almaktadır.
devamını gör...
antidepresan niyetine izlenebilecek dizi.
yüzünde aptal bir sırıtmayla izliyorsun. ben bütün karakterleri kendi sosyal hayatımdan tanır gibiyim artık. hepsi çok sevimli ama insanların (bkz: ron swanson) hayranlığı kadar anlaşılabilir bir şey yok. hayat felsefesi bu kadar komik bir adam daha bulamayabiliriz. benim bir iki kez “ron swanson quotes” diye aratıp okurken kendimden geçmişliğim var. ve (bkz: ann perkins) ne güzel, ne çekici bir kadınsın sen.
devamını gör...
Bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

"parks and recreation" ile benzer başlıklar

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.