saf ,temiz kalpli , suçu olmayan kimse.
(bkz: haluk bilginer), (bkz: ali atay) ,(bkz: serkan keskin) gibi oyuncuların yer aldığı bir dizi.
devamını gör...
haluk bilginerin oyunculuğunu çok çok beğendiğim merak uyandıran bir dizidir
devamını gör...
bizim türk dizileri çok kötü yhaaa diyen kitleye ilaç gibi gelecek bir dizidir . ali atay haluk bilginer ikilisine doyamayanlar için (bkz: nuh tepesi) filmini izlemelerini tavsiye ederim. --! spoiler !--

haluk bilginerin sokarım hürmetine dediği tiradı çok güzeldir .

--! spoiler !--
devamını gör...
saf, temiz olmak anlamında kullanılan kelime.
devamını gör...
hiçbir suç işlememiş saf ve temiz anlamına gelen insanlar için kullanılan tabşrdir.
devamını gör...
yine berkun oyanın senaryosundan çıkmış bir yapımdır. oldukça güzeldir. her bölümde üstü kapalı konular aydınlığa kavuşarak merak duygunuz yerini tatmine bırakır. en iyi türk dizilerindendir. blutvden netflixe geçişini sağlamıştır. 1 sezon ve 8 bölümden oluşur. tavsiye edilir.
devamını gör...
çok yüksek beklentilerle izlediğim ve yani bunun için izlemiş olamam dediğim son sahnesi ile bitirdiğim dizi.
devamını gör...
güzel müzikli jenerik sahibi güzel dizi.

jenerik - youtube
devamını gör...
abuk subuk şeylerle bağdaşlaştırılmasından dolayı aşırı gıcık olduğum kelime. bir gün bir şeyler değişirse aramızdaki sorunları halledebiliriz. sorun kesinlikle kendisinde değil.
devamını gör...
masum dizisi berkun oyanın yazmış olduğu bayrak adlı tiyatro oyunundan senaryolaştırılmış ilk blu tvde yayına girmiş ilk yerli dijital dizidir. tiyatro oyununda dizideki tarık karakteri (bkz: ali atay)canlandırmaktadır bu da diziyi izleyenlere minik bir süpriz olsun. müzik seçimleriyle de oldukça dikkat çeken dizimizin (bkz: selda bağcan) katip arzuhalim gibi güzel şarkılarla ses getirmiştir. her bölümün sonunda çalınan şarkılar dizi için özel olarak coverlanmış ve şarkılardan birini de (bkz: berkun oya)nın şarkıcı eşi dilara sakpınar seslendirmiştir. dizinin yönetmeni (bkz: seren yüce) de son zamanlardaki başarılı işleri ve inovatif atılımlarıyla dikkat çekiyor.
devamını gör...
giriş jeneriğini geçmeyip her seferinde sonuna kadar dinlediğim tek dizidir, güzel bir dizimizdir.
devamını gör...
saf. insan masum kalabilmek istiyor. ne olursa olsun masum sevmek, masum nefret etmek ve masum yaşamak. günahlarının geçmişiyle yüzleşmek istemez hiç kimse. fakat öyle anlar gelir ki insan 360 derece farklılaşır. yaşamı reddeder ve kaosa sığınır. yine de içinde bir masumiyet kırıntısı barındırıyor olamaz mı insan? hiç kimse şeytani emeller ardında yaşayamaz sonsuza dek. er ya da geç pes eder. aydınlanır, tövbe eder. günahlarından arınmak için yalvarır. inanmasa bile yalvarır. "yaptığım tüm kötülükler için affet beni tanrım!" der ağlayarak. "beni tanıyorsun! beni tanıyorsun ve yaptıklarımın sebebini yalnızca sen biliyorsun!"

dışarıda dondurucu bir soğuk var... kahramanımız ağlayadursun. tövbesi yalnızca kendi çıkarınaydı. dolayısıyla affedilmesi de mümkün olmayacak. fakat geçmişte işledikleri yüzünden sevememişse bir başka ruhu, duyumsayabildiğinden şüphe etmişse; işte o zaman affedilir. bir başka ruh için kendi ruhunu yok sayarsa affedilir insan.

zaten masumiyet bunu ifade etmez mi? kendi çıkarından uzak, insanların iyiliğini açık yüreklilikle istemek ve huzur bulmak. pekâlâ öyleyse... birçokları gibi kahramanımız da bunun ayırdına varamayacak. ve bir yaz günü, koltuğunda acı içinde huzuruna kavuşacak... aman ne huzur.
devamını gör...
(bkz: mazlum)
(bkz: saf)
devamını gör...
an itibariyle bi oturuşta ilk 6 bölümünü bitirdiğim izlerken kafamın arka tarafında ağrı hissettiğim dizidir

neredeyse herkesin kafasına vuruyorlar
devamını gör...
Bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

"masum" ile benzer başlıklar

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.