1.
the usual suspects, american beauty, l.a. confidential gibi kült filmlerle hafızalara kazınan, son olarak house of cards dizisinde boy gösteren amerikanyalı aktör.
devamını gör...
2.
seven filminde devleşen aktör.
devamını gör...
3.
k-pax'ta inanılmaz bir oyunculuk sergilemiştir. birbiriyle alakasız karakterleri büyük bir ustalıkla canlandırır. the usual suspects'teki oyunculuğu benim diyen birçok aktöre taş çıkarır.
devamını gör...
4.
american beauty 'de oynadığı lester burnham, the usual suspects 'de oynadığı verbal karakterleriyle oscar ödülü kazanmış aktördür. ancak bence en iyi performansını, the life of gavid gale filminde sergilemiştir. severek izlediğimiz, ailemizin aktörüdür..
devamını gör...
5.
muzu kabuğuynan yemesiyle meşhur oyuncudur. israfı sevmez.
devamını gör...
6.
muhteşem filmlerde harika roller sergilemiştir. house of cards ile dizi sevenleri mest etmektedir. 2. sezonda bir sahnede, televizyon izlerken, nerdeyse herhangi bir mimik bile yapmadan, karakterin hissettiği duyguyu sadece bakışlarıyla seyirciye aktarabilmiştir. inanılmaz yetenek cidden büyük üstad.
devamını gör...
oyunculuğu ne kadar iyiyse karakteri o kadar kötü olan pedofili, tecavüzcü “sanatçı”
devamını gör...
favori filmlerimden olan k-pax'in başrol oyuncusu. ayrıca filmin 'sheryl crow- safe and sound' soundtrackiyle beni tanıştıran filmdir kendileri. ne de güzel etmiştir.
devamını gör...
hause of cards performansı oldukça iyi olan oyuncu. taciz etmiş birilerini de diziden ayrıldı. dizi bitince etseymiş edecekse keşke. resmen mahrum bıraktı bizi oyunculuğundan.
devamını gör...
hakkındaki taciz iddiaları düşmüş olan usta oyuncu. düşme sebepleri bir yandan şaibeli gibi görünse de metoo akımı dolayısıyla, karalamak için iddialar olduğu söylentileri de bulunmaktadır.

ayrıca barda taciz ettiği iddia edilen çocuğun iddianamede şunları söylediği: spacey’i görünce yanına gittiği, kendini 23 yaşında bir birey olarak tanıttığı, birlikte içki içip sohbet ettikleri, o sırada kız arkadaşına kevin spacey ile birlikte olduğunu söylediği ve inanması için snap ve fotoğraflar attığı, sonrasında ise spacey’nin elini cinsel organına götürdüğü ancak istemediğini belirttiğinde durduğu iddia edilmekte.

konuyla ilgili yeterli ingilizcem olmadığından etkin bir araştırma yapabilmiş değilim. konu üzerinde sayısız yazıdan sonra neye inanacağımdan emin de değilim. keşke bunlar hiç yaşanmasa ve mükemmel oyunculuğuyla hatırlasaydık diyorum yalnızca. davanın kapanmasına neden olan olaylar çok kafa karıştırıcı, iddialar da bir o kadar öyle.
devamını gör...
iyi oyuncu, kötü insan, tacizci.
devamını gör...
Bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

"kevin spacey" ile benzer başlıklar

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.