1.
metrobüste sürekli insalara yer veren ince düşünceli yardımsever aktör.
devamını gör...
matrix reloaded çekimlerinde dövüş sahnelerinde istemeden canını yaktığı 12 figürana harley davidson motor hediye etmiş güzel insan.
devamını gör...
aksiyon filmlerinin başarılı oyuncusu harika bir karaktere sahip oyuncudur. kendisini matrix ile tanımışızdır. son dönemlerde john wick film serisiyle başarılı işler çıkarmıştır. ayrıca şeytanın avukatı filminde al pacino ile muazzam işler çıkarmıştır. severek izliyoruz güzel kalpli keanu reeves abi .
devamını gör...
cyberpunk 2077'ye yardım için kendi motor firmasını kullanmaya cd projekt red'e izin vermiştir. oyundaki bütün araç seslerinin sesi onun fabrikasındaki motorlardandır.
devamını gör...
metrobüste insanlara yer vermekten arta kalan zamanlarında ufak çaplı filmlerde oynayan son metrobüs fedaisi.
devamını gör...
türk vatandaşı olursa adı kenan rezzan olacak oyuncu.
devamını gör...
lübnan da doğmuş fakat kanada da büyümüş bir aktör. inanın bana hayatınız da bu adamdan daha mütevazi, daha kibar ve daha yardımsever bir ünlü göremezsiniz.
aktörlük başarılarına hiç girmeyeceğim çünkü çoğu kişinin bildiğine eminim (bkz: matrix). hayatında doğumundan itibaren bir çok zorluk çekmiştir bu güzel insan.

3 yaşındayken babası evi terketmiştir, ağır disleksi* sebebi ile birçok okuldan atılmış veya ayrılmak zorunda kalmıştır. 23 yaşındayken belkide hayatında en çok değer verdiği kişiyi, en yakın arkadaşını aşırı dozda uyuşturucudan kaybetmiştir. 27 yaşında kız kardeşine losemi teşhisi konulmuştur ve zor zamanlar geçirmiştir.* ilk defa 34 yaşında evlenmiştir fakat çocuğu ölü olarak dünyaya gelmiştir. bazı sebeplerden dolayı eşinden ayrılmıştır fakat ağır depresyona girmiş olan eşi 18 ay sonra araba kazası yaparak hayatını kaybetmiştir. belkide son yaşadığı trajediden dolayı bir daha evlenmemiştir.

keanu abimiz ayrıca 360 milyon dolarlık bir özsermayeye sahip olmasına rağmen hala toplu taşım kullanmaktadır. 20 seneyi aşkın süredir hastanelere yaptığı milyon dolarlık bağışların* açıklanmamasını istemiş fakat bir şekilde sızdırılınca keanu abimiz magazincilere sinirlenmiştir. en sevdiğim aktördür kısaca kendisi.*
şurdan da tatlış bir videosuna bakabilirsiniz.
devamını gör...
neden cyberpunk 2077 projesinde rol aldın be reis ? dedirten aktör.
devamını gör...
constantine filminde şeytan ile olan sohbetleri çok kalenderdir. şeytanın hareketleri ve mimikleri insanı mest eder.
devamını gör...
örnek vermek gerekirse karakterli bir herif. arabanın mercedesi gibi , ister hızlansın ister yavaşlasın bir konforu ve duruşu var. yeminle bunun sahip olduğu imkan bende olacak , aynı şahin gibi g.tü başı dağıtırdım.

oynadığı roller için iyi ya da kötü diyebiliriz. yani o konuya çok takılmıyorum ama kişinin kendisi karakterli.
devamını gör...
matrix reloaded filminde dövdüğü her figürana harley davidson marka motosiklet hediye ettiğini okumuştum yıllar önce.
devamını gör...
aşık olduğum oyuncu. hem oyunculuğuna hem karakterine hem de görüntüsüne bayılıyorum.

bu profil keanu reeves aşığıdır evet.
devamını gör...
nam-ı diğer keanu reis. oyunculuğu pek de kusursuz olmasa da sempatikliği ile kendini sevdirir. şeytan tüyü vardır kendisinde. her halükarda doğal gözükmeyi başarmasını çok ilginç buluyorum. oyunculuğunun çok iyi olmaması da bununla alakalı bence. bir film karakteri olarak kıvamını da john wick'te bulduğunu düşünüyorum. öyle berbat bi senaryoyu ancak keanu bi kült haline getirebilirdi. onun yüzünden bir ay benelli m4 videoları seyrettim. sağolsun bazı arkadaşlar da bizi kendisine benzetirler, o yüzden de ayrı bi severim keratayı. ayrıca çok nadir dublör kullanıyor olması da kendisine hayran bırakmakta, diyerek bitireyim.
devamını gör...
acilen önümüzdeki star wars film serilerinden birine katılması gereken aktör. hangisi mi ?

tabi ki knights of the old republic. kotor1 ve kotor2'nin filmi çekilse keşke... ve keanu reeves'i de darth revan olarak görsek falan...
devamını gör...
bol bol john wick çeksin veya hangi filmi çekerse çeksin izleyelim. parti kur oy verelim adam!
devamını gör...
ölümsüz olduğunu düşündüğüm aktördür. matrix’in dördüncü filminden birkaç fotoğraf sızdırılmış, adam hâlâ aynı tipte. inanılmaz şaşırtıcı bir şey.
devamını gör...
adamın yüzü hiç değişmiyor. benim de hiç değişmedi bu saatten sonra da değişmez sanırım. ne çok ortak noktamız var. *
devamını gör...
yaşadığı trajediler ,nedense resmen gözlerinden okunan yakışıklı aktör.karakterini, duruşunu çok seviyorum. şöhretin değiştirmediği vicdanlı adam. severiz.
devamını gör...
Bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.
online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.