1.
uzman psikolog gökhan çınar tarafından sunulan, gelen konukların çoğunlukla ünlü kişilerden oluşan ve izleyen çoğu kişinin ön yargılarını kırdığına inandığım youtube programı.

izlemek isteyenler için buradan
devamını gör...
gerçekten kimseyi görüntüsüne göre yargılamamak gerektiğini öğreten youtube kanalı. kimin ne yaşadığı gerçekten de belli olmuyor biz sadece kitabın kapağını görebiliyoruz maalesef.
devamını gör...
açtığım andan itibaren bi göz dolması hafif burun sızlaması..
devamını gör...
kendimi bulduğum bir program ama henüz açıp da izleyemedim hep karşıma çıktı. sanırım izlemeye cesaretim yok.
devamını gör...
çok beğendiğim konseptte yapılmış bir program. dıştan ünlü, evsiz, fakir,zengin diye yaftaladigimiz insanların iç yüzünü görebiliyoruz. ne kadar gerçektir ne kadar kurgudur bilemem ama gerçek hissini veriyor olması bile izlemeye değer.
devamını gör...
severek takip ettiğim kaliteli bir youtube programıdır. bence gökhan çınar'ın kibar mizacı, rahatlatıcı ses tonu ve uzman yaklaşmı programı benzerlerinden çok net bir şekilde ayırıyor. özellikle ayşe tükrükçü ve barbaros şansal bölümlerini unutamıyorum.
devamını gör...
önyargı denilen şeyi hücrelerimizden yok etmeyi amaçlayan bir program olduğunu düşünüyorum. sıkı takipçilerindenim.
devamını gör...
sanırım katarsis programı da exxen'e geçmiş
devamını gör...
exxen'e geçtiği için üzüldüğüm tek program.
devamını gör...
aslında bu tip youtuber lardan bıktım artık herkes tuttuğunu koyuyor kamera karşısına paran varsa rahaçta yapılabilir bir durum birde şu var artık öyle çok boku çıktı bu olayın yok kör imam eski milyarder ölü yıkayan adam cin kaçıran hoca gibi uyruduk uyduruk şeyler yapılıyor millet izliyor buna lafım yok ama ben bıktım.
devamını gör...
katılmak istediğim program.

yihuuuv! 500. tanımım da bu olsun.
devamını gör...
sürekli takip edip izlerken bazı bölümlerde ağlamışlığım var. ön yargıyı kıran, sorgusuz yargıyı bıraktıran bir kanaldı. lakin exxene geçmesi çok saçma oldu.
devamını gör...
Bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

"katarsis x-tra youtube programı" ile benzer başlıklar

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.