isterse yüs milyor tanım yazsın yine de başkalarına dokunamayan yazardır. yazdığı tanımlar havada kalır. üzücü, içeriğe değil de tanım sayısına odaklanmış acemi yazar daha 40 fırın tanım yemelidir.
devamını gör...
içlerinde benim de olduğum yazarlardır. zorda kalmadıkça hiçbir moderatörle iletişime geçmez, sözlükten gittiklerini söyleyip üç gün sonra dönmezler. fark edilmeleri zordur ancak sözlüğü ayakta tutan orta sınıf yazarlardır. kraliyet armasında gözleri yoktur. kendinden önceki yazarları daha da önlerinde olsun diye ısrarla destekler, beğenirler.
devamını gör...
keşfedilmeyi bekleyen potansiyelli genç yetenek futbolcular gibidirler.
devamını gör...
amfideki sessiz, kendi halinde, dersini dinleyip dramadan uzakta işine gücüne bakan öğrenciler gibilerdir.
devamını gör...
bu benimdir, tabiri caizse kendim çalıp kendim oynuyorum.
devamını gör...
başlığı açan yazarın biz farkındayız. selam olsun.
devamını gör...
bir tanesi benim buyrun çay koydum
devamını gör...
gün gelecek "aaa sende mi burdaydın" diyecekler.
devamını gör...
evin ortanca çocuğu gibiyiz, üstümüze düşen görevleri yapıyor ve şikayet etmiyoruz.
devamını gör...
iyi güzel eden yazardır. kendi halinde yazmak nasıl oluyor bilmiyorum herkes kendine özel bir pay biçmek zorunda hissediyor galiba. birileri şakşakçı da birileri de kendi halinde vay anam ne özel. herkes yazıyor işte çok fazla irdelemeye gerek yok.
devamını gör...
o yazarlardanım. kendi halimde yazıp köşeme çekiliyorum.
devamını gör...
etliye sütlüye karışmayıp kendi yağında kavrulan yazardır.
devamını gör...
niye ki diğerleri başkalarının halinde mi yazıyor, herkes kendi halinde zaten. *

ayrıca yeni farkettim tanım olarak en sonda; "kendinden önceki yazarları daha da önlerinde olsun diye ısrarla destekler, beğenirler." demiş, duydugum en sacma seylerden biri olabilir bu, niye benden önceki yazar secilmis kisi mi? ya da askerde miyiz afedersin? üst alt iliskisi mi var aramızda? bu tarz genelleyici tanımlarınızı kendinize saklasanız cok güzel olur biliyor musunuz, bir deneyin isterseniz.

düzeltme: ekleme yapıldı
devamını gör...
mesaj alımını kapattığım için iliklerime kadar hissettiğim başlık.
devamını gör...
bile bile yaptığım eylem olup, bu yazarlardan birisi de benim. hatta bazen kimse yok ve burası benim resmi günlüğüm gibi hissediyorum. canım yazmak isteyince, dolanıyorum biraz, uygun bir şey bulursam yazıp çıkıyorum. tabii ki okuyup, oylamak da güzel ama onu da sadece canım isteyince yapıyorum. yani görüneyim derdim yok. kafa rahat.

şimdi bunu yazmam, kimse beni görmedi, okumadı anlamında değil, sadece canımın istediğinde, canım istediği şekilde yazmak amacıyla buradayım, bir noktada. yazmak bana iyi geliyor, rahatlatıyor, aklımı dağıtıyor. bunlar benim burada yazmam için yeter nedenler. o yüzden kendim çalıp, kendim oynuyorum. bir şekilde okumuş olanlara da selam olsun.
devamını gör...
aa işte benim dediğim başlık. sosyal çekincelerimden ötürü bir ortamda da fazla konuşmam, girişken değilimdir. çocukken ailem tarafından "hadi bak arkadaş ol oynayan çocuklarla" cümlelerine çok maruz kaldım doğal olarak. kafa sözlük de bu yüzden iyi geldi bana. içimden geçenleri daha rahat yazabiliyorum.

büyük kafa sözlük buluşmasında olacak olan şeyler başlığında da yazmıştım. olası bir tanışmada, kenarda meyve suyu içen ve gülen insanları seyreden ben olacağım.
devamını gör...
(bkz: ben)
devamını gör...
kendi kendime takılır, canım sıkılırsa giderim kimsenin ruhu duymaz. geri dönerim. farkedilmediğim için hoş geldin diyen de olmaz. olmasinda zaten kimseden beklentimiz yok. karma puan falan işimiz olmaz. *özel yazarlardir. öyle herkes bilmez bu yazarları. bi keşfettin mi de öyle kolay kolay bırakamazsın. ne etliye karışırlar ne sütlüye. bazen minicik ortalığı karistirir gibi olurlar sonra kenara çekilip izlerler.

her başlık altında pek rastlayamazsiniz. onlar tanim yazarken veya başlık açarken biraz seçicidirler. titiz davranırlar. bazen günlerce yazmaz,bazen yazarsa cuk diye oturtturur tanımı.

ıyi ki varlar- iyi ki varız efendim.
(bkz: onlar da bizden biri)
devamını gör...
ben daha çok kendi halinde okuyan yazar oluyorum.
pek yazdığım söylenemez, günde 1 tanım giriyorsam minimum 150 tanım da okuyorumdur.
başlıklarda yazar keşfine çıkarım genelde. güzel düşünceli, esprili yazarlara denk geldim mi okuyabildiğim tüm tanımlarını okuyup oylarım.
sözlüğe katkı konusunda ise, girdiğim 70 civarı tanım ile açtığım 15, 20 tane başlıkla pek bir katkım olduğunu sanmıyorum ama minnacıkta olsa bir katkım olduysa ne mutlu.
devamını gör...
sözlüğe eğlenmek için gelen yazardır. (bkz: ben)aklıma eserse karalarım bir şeyler işte.
devamını gör...
Bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

"kafa sözlük'te kendi hâlinde yazan yazarlar" ile benzer başlıklar

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.