harry potter serisinde göstermiş olduğu başarıyı, seri bittikten sonra yaptığı açıklamalar ile kendi kurgusuyla çelişen mantık dışı devam hikayeleri ile gölgeleyen yazardır. bir de senaryo yazarlığına atılmışlığı vardır ki kendi kafasına sıkmakla aynı şey olabilir.

bazen bazı mükemmel işler ortaya konur ve sonra ne yaparsan yap aynı etkiyi ve büyüyü bırakmaz işte. kadın! uğraşıp durma, başyapıtın harry potter'dı ve sen daha iyisini üretmek için kendinle yarışsan da yapamayacaksın.
devamını gör...
transfobik ve popüler kültür sayesinde meşhur olmuş yazar.
devamını gör...
menopoz sonrası zottirik açıklamalarda bulunan yazar abla.

ama şöyle ama böyle bir lore oluşturmuşsun ve biz salyalı geekler bunu sevdik seviyoruz... ama kalkıp da biliyor musunuz hagrid aslında trans erkekti deme. deme yani deme çünkü mantıksız...
devamını gör...
yazarak zengin olan ender insanlardan. hatta en zengini.
devamını gör...
diplerde sürünen acınacak halde olan ve kendi kurguladığı evreni mahveden şahıs.
devamını gör...
kendi yarattığı kurgusal karakteri kendisinden daha çok seviliyor diye tribe girip her şeyi mahvetmeye uğraşan kişi.
devamını gör...
çocukken aşırı sevip paylaşımları yüzünden şuan nefret ettiğim kişidir.
devamını gör...
1965 yılında ingiltere'de doğan, ünlü harry potter serisinin yazarı. yazdığı harry potter serisinin başarısı sebebiyle(400 milyon kitap satışı + film gelirleri) dünyanın en zengin yazarlarındandır.
devamını gör...
'yok bu kişi de şöyleydi' yazarı. seride olmayan kişilere bile ekstra özellikler söyleyip seride olduğunu iddia ediyor. kalemi kuvvetli, bunu kabul ediyorum ama kitabı yazmışsın bitirmişsin bir daha bozmaya ne gerek var?
devamını gör...
lanetli çocuk kitabını yazana kadar çok sevdiğim bir yazardı kendisi. ne zaman maddi kaygılarla koskoca seriyi mahvetti o an itibariyle gözümden düştü. edebiyat maddi çıkarlar için, okuyucuyu salak yerine koymak için kullanılmamalıdır.
devamını gör...
kendileri transfobik, bir dediği diğerini tutmayan, seri bittikten yıllar sonra albus dumbledore'u homo yapmış, hermione granger'ı ise siyahi yapmış olan dünyanın en zengin kadınlarından biridir. çocukken kitaplarıyla büyümüş olmama rağmen şu ara bu homofobik ve transfobik tavrından dolayı sevmediğim geri kafalılığın bayrak sallayanı olan kişidir.
devamını gör...
twitter hesabı kesinlikle kapatılması gereken yazar.
seneler önce yazmışsın çizmişsin bizde izlemişiz, okumuşuz.
yeteeeer. yeetteeeeer yani
sürekli şu aslında şöyleydi. şunu şunun yerine koydum diye vıttırıvızzık açıklamalar yapma.
devamını gör...
j.k. rowling: (bkz: peki).
devamını gör...
Bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.
online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.