1.
adını her duyduğumda aklıma nevşin mengü gelen eski ülkücü beyefendi.
devamını gör...
son yıllarda çenesi iyice düştü. makineli tüfek gibi konuşuyor... çoğu kez haklı olduğundan emin. kuşkulanmayı, yeri geldiğinde frene basmayı unutmuş gibi. kendini beğenmiş bir edâ ile muhatabını bastırmaya, sindirmeye çalışıyor. rakibini köşeye sıkıştırdığını düşündüğü anlarda da müstehzi bir gülüşle kuruluyor iskemlesine.
bu adamın meclisteki varyantının özgür özel olduğunu söyleyebiliriz sanırım. fakat özgür bey durmadan bağırıp çağırmasına, hiperaktif biri olmasına rağmen daha “yufka yürekli” biriymiş gibi duruyor. izlenimlerimiz böyle.
devamını gör...
şu an belagat olarak türkiye'nin en iyi gazetecisi. televizyonda etkisiz hale getirdigi mankurt yandaş sayısı belirsizdir. akıllı ve guzel konuşuyor.
devamını gör...
en güvenilir gazeteci.

tv'de kendisini görür görmez olduğu kanali sabitliyorum.
devamını gör...
doğu perinçek'in hışmına uğrayanlardan.
devamını gör...
(bkz: şehvetiye tarikatı) kitabı ile türkiye’deki tarikatlar hakkında bilgi sahibi olduğum, kitabı okurken gerim gerim gerildiğim yazar.
devamını gör...
kaliteli bir gazetecidir.
devamını gör...
samimi bulmadığım muhalif görünümlü gazetecidir.

görsel

görsel
devamını gör...
ne olduğunu, neci olduğunu çözemediğimdir.
devamını gör...
son zamanlarda yazdığı kitaplarla ve konuşmaları ile gündemde olan bir gazetecidir.
devamını gör...
kendisinin türkiye'de ışid ve şehvetiye tarikatı kitaplarını okuduğum hatta şehvetiye tarikatı kitabını şans eseri imzalatabildiğim gazeteci. bu kitap sonucunda anadolu insanının ne kadar bile isteye kerizlendiğine daha doğrusu bile isteye badelendiğine şahit olmak tüylerinizi diken diken ediyor. ismail bey televizyon programlarına konuk olduğu zaman da kitapları gibi sizi etkisi altına alır konuştuğunda lafı bitene kadar kanal değiştiremezsiniz. uzun ve dolu konuşur.
devamını gör...
Bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

"ismail saymaz" ile benzer başlıklar

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.