1.
şuan kafa radyoda bedava kitap dağıtan, twitter da yazılarını severek takip ettiğim gazeteci şahsiyet.
devamını gör...
2.
adını her duyduğumda aklıma nevşin mengü gelen eski ülkücü beyefendi.
devamını gör...
son yıllarda çenesi iyice düştü. makineli tüfek gibi konuşuyor... çoğu kez haklı olduğundan emin. kuşkulanmayı, yeri geldiğinde frene basmayı unutmuş gibi. kendini beğenmiş bir edâ ile muhatabını bastırmaya, sindirmeye çalışıyor. rakibini köşeye sıkıştırdığını düşündüğü anlarda da müstehzi bir gülüşle kuruluyor iskemlesine.
bu adamın meclisteki varyantının özgür özel olduğunu söyleyebiliriz sanırım. fakat özgür bey durmadan bağırıp çağırmasına, hiperaktif biri olmasına rağmen daha “yufka yürekli” biriymiş gibi duruyor. izlenimlerimiz böyle.
devamını gör...
şu an belagat olarak türkiye'nin en iyi gazetecisi. televizyonda etkisiz hale getirdigi mankurt yandaş sayısı belirsizdir. akıllı ve guzel konuşuyor.
devamını gör...
en güvenilir gazeteci.

tv'de kendisini görür görmez olduğu kanali sabitliyorum.
devamını gör...
doğu perinçek'in hışmına uğrayanlardan.
devamını gör...
(bkz: şehvetiye tarikatı) kitabı ile türkiye’deki tarikatlar hakkında bilgi sahibi olduğum, kitabı okurken gerim gerim gerildiğim yazar.
devamını gör...
kaliteli bir gazetecidir.
devamını gör...
samimi bulmadığım muhalif görünümlü gazetecidir.

görsel

görsel
devamını gör...
ne olduğunu, neci olduğunu çözemediğimdir.
devamını gör...
son zamanlarda yazdığı kitaplarla ve konuşmaları ile gündemde olan bir gazetecidir.
devamını gör...
kendisinin türkiye'de ışid ve şehvetiye tarikatı kitaplarını okuduğum hatta şehvetiye tarikatı kitabını şans eseri imzalatabildiğim gazeteci. bu kitap sonucunda anadolu insanının ne kadar bile isteye kerizlendiğine daha doğrusu bile isteye badelendiğine şahit olmak tüylerinizi diken diken ediyor. ismail bey televizyon programlarına konuk olduğu zaman da kitapları gibi sizi etkisi altına alır konuştuğunda lafı bitene kadar kanal değiştiremezsiniz. uzun ve dolu konuşur.
devamını gör...
cem küçük'ten kazandığı tazminatları ve kanallardan kazandığı milyonları otellerde ezdiğini iddia eden gazetecidir. * )
devamını gör...
pavyonda denk gelip sohbet ettiğim şahıs. bira ısmarlamamasının yanı sıra konsomatrislere nagihan alçı muamelesi yapması gözlerden kaçmamıştır.
devamını gör...
bir dahaki seçimde milletvekili adayı olacağını düşündüğüm gazetecidir. iyi gazeteciliğinin yanında hitabeti de güçlüdür. siyasete girerse meclisi gümbürdecektir.
devamını gör...
sahnesini beğendiğim yazardır. tartışma programını seyrettiriyor ve benim için önemli olan da bu.
devamını gör...
gerçek bir gazeteci. chp seçmenine şirin gözükmek gibi bir niyeti yok. katıldığı her programı izlenilir kılıyor ve karşısındaki iktidar yandaşı gazeteci kılıklı tetikçileri bir güzel tokatlıyor. çenene kuvvet rizeli.
devamını gör...
uzun zamandır takip ettiğim kadarı ile muhalefeti çok gerçekçi, şovdan uzak, kaynaklara dayalı ve yerinde. bazı arkadaşların yazdığı gibi özel hayatı ile ilgilenmiyorum. adam gazeteci ve onunla ilgiileniyorum.
devamını gör...
Bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

"ismail saymaz" ile benzer başlıklar

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.