ilişkilerde aldatılan kişilere mesaj atıp aldatildiginin haberini verdiğim platform
devamını gör...
beğenilmek. ilgi odağı, öznesi olmak. insanlar buna ihtiyaç duyuyor.
devamını gör...
vakit öldürmek. tüm gün instagram da dolanıp sonra vakit öldürmek isterken bir daha instagrama girmek
devamını gör...
kişiye göre değişir. kimisi eş, iş, aş bulmaya; kimisi de öylesine takılmaya.
devamını gör...
güzel kızlara bakmak.
devamını gör...
kısa yoldan ünlü olmak..
devamını gör...
instagramı pek kullanmayan biriyim özellikle şu son zamanlarda. ama girsem de spor üzerine kurulu mizah sayfalarında geziniyorum.
devamını gör...
genel bir amacım yok 4 5 günde bir bakıyorum o da spor üzerine kurulu mizah sayfalarında zaman geçiriyorum girsem.
devamını gör...
iki tip insan var ınstagram'da biri sürekli paylaşımlar yapıp geri dönüşlerle egosunu tatmin edenler takip edilmekten hoslananlar diğeri ise arkadaşlarının paylaşımlarını eleştirip imrenip seyirci koltuğunda oturanlar
devamını gör...
ülke gündemini takip etmek.
malum tv kanallarına çıkmıyor her şey.
devamını gör...
geçmişte bahsettiğim amaçlardır.

#355229
(bkz: biz bunları söyledik)
devamını gör...
kaldirislarimi paylaşan bir powerlifting sayfası var onlara video vermek. ürünlerini tanıtıp bedavadan ürün almak. deadlift ayakkabısı kitledim en son hihii.
devamını gör...
kendimi var etmektir.
instagram ve twitter gibi mecralar, sanal profillerin gerçekteki profillerle örtüştüğü alanların kurgularıdır. dünya değiştiği için sosyalliğimiz de değişti. artık bu alanlar kurulan yeni ilişkilerde (iş, arkadaşlık, flört vb.), kendinizi çaba göstermeden tanıtabildiğiniz kişisel arşivleriniz olarak yerlerinde duruyorlar. olumlu yanları da olumsuz yanları da var...

instagram görünüş anlamında çok şey gösterirken, twitter daha çok güncel meseleler hakkında verdiğiniz tepkileri gösteriyor.
nelerde hangi konuda ne yorum yapmışsınız, gündemdeki meseleler hakkındaki fikirlerinizi nasıl ifade ediyorsunuz, diğerlerinin bir ortalaması mısınız yoksa diğerlerinden ayrılan yanlarınız var mı?..
bu soru listesi uzar gider.

kimi, "ama twitter'da her şeyi özgürce yazamıyorum. bu beni tam olarak yansıtmaz ki?" yahut, "fotoğraf çekmeyi sevmiyorum, kendimi de çok çekmiyorum oradan yine anlaşılmam..." diyebilir. ne yazık ki oralarda ne şekilde bulunuyorsanız, bu sizi tanımlıyor. nasıl yazdığınız da yazmadığınız da ne çektiğiniz de sizi tanımlar. anonimseniz başka, gerçek isminizi kullanıyorsanız başka karşılıklarınız vardır.
fotoğraf çekmeyi öğrenebilirsiniz. zamanla sevebilirsiniz. twitter'da herkes sizin kadar yazabilir ya da siz herkes kadar susabilirsiniz. karar sizin. oralarda ne şekilde bulunuyorsanız, sanal sosyalliğe nasıl adapte oluyorsanız, bunların hepsi sizi tanımlıyor.
devamını gör...
aşkimutiramisumla kahve keyfisi paylaşımları yapmak.
devamını gör...
vakit geçirmek , komedi sayfalarına bakmak. daha çok böyle sıradan mizahlar , espriler yerine dark mizah yapan gönderilere bakmayı tercih ediyorum.
devamını gör...
bedava dil öğrenme kitapları indirmek.
devamını gör...
spor, egzersiz, yemek tarifleri, sağlıklı beslenme, mizah, karikatür, psikoloji ve kişisel gelişim sayfalarını takip etmek.
devamını gör...
alışmış kudurmuştan beterdir. amaçlar eskide kaldı.
devamını gör...
yazılarımı, aforizmalarımı, kitabımdan şiirleri kendi çektiğim resimlerle paylaşmak; *
fotoğraf, psikoloji, meditasyon, egzersiz, edebiyat, ingilizce konuşma, yemek, bilgi, burç, giysi, hobi, müzik, sinema, komedi, tatil sayfalarını takip etmek, sevdiğim-beğendiğim ünlü insanları takip etmek, arkadaşlarımı, yakınlarımı takip etmek, arada kendi resimlerimi paylaşmak*, komik reels videoları seyretmek, hikaye paylaşmak, çocuklarımı onlar izin verdikleri müddetçe takip etmek.
ezcümle, instagram beni hem eğlendiriyor hem bana ekliyor.* çok seviyoruz birbirimizi. bizi kimse ayıramaz.
devamını gör...
instagram=trendyol. instagrama her girdiğimde koskoca bir ticarethaneye dönüştüğünü görüyorum, can sıkıyor. eskiden albümlere bakmak gibi gelirdi bana, severdim.
devamını gör...
Bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

"instagram’ın kullanım amaçları" ile benzer başlıklar

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.