ibo show, ilk bölümüyle 14 kasım cumartesi 20.00'de star tv'de yayınlanacak.konuklar sibel can, deniz seki, kutsi, şafak sezer ve aydemir akbaş'tır. özleyenlere duyrulur.
devamını gör...
rezil bir program olduğunu düşündüğüm şimdi de pek farklı olmayacagına kanaat ettiğim program.
devamını gör...
pezevenklerin elinden kurtaran, millet bu yazılarla kudurtan adamın programı.
devamını gör...
an itibarı ile star tv'de tekrar başlamış program. eskiler müslüm gürses, azer bülbül, mustafa keser gibi efsaneleri ağırlayarak uzun süre çok reyting almıştır. ibo biraz çökmüş ama bakalım henüz şarkı söylemedi.
devamını gör...
ünlü türkücü ibrahim tatlıses ibo show programıyla ekranlara 9 yıl sonra geri döndüğü program.
devamını gör...
asenayı dövdüren, deryayı defalarca döven, 'üç türlü kadın vardır : günlük, haftalık, ömürlük " diyen, kadına dair görüşleri kadın dayak yemeli olan bşr şahsın sunduğu program. iyi seyirler ve iyi geceler ayakta uyuyorsunuz da çünkü potansiyel katillere ön ayaklık eden adamı izlerken...
devamını gör...
izleyenin kendine gram saygıso yoktur. ibrahim tatlıses'e imparator lakabı ile seslenenler var hâlâ.. onca şeye rağmen.. şahıs resmen bir kadını dövdü, dövdürdü, döverim ne var ki? dedi! yağ gibi üste çıktı. ve hâlâ ona program sunuculuğu yaptırıyorsunuz?? bir de en çok izlenen program listesine girdi ya! çıldırmamak elde değil...
devamını gör...
ömrü boyunca mağdur edebiyatı yapmış, hayatına giren kadınlara eziyet etmiş, bir şekilde gündemde kalmayı başarmış, cahilliğe övgüler yağdırmış, şiveli konuşmaktan yormuş birine ne kadar prim verilirse o kadar severek izliyorum.
devamını gör...
bir bölümü var ki neşet ertaş ibrahim tatlıses'i programı yaptığına pişman ediyor.
devamını gör...
10.
eski türkücü ibrahim tatlıses'in ısıtılıp önümüze sunulmasının çok büyük hata olduğunun kanıtı olan tv programı.
devamını gör...
11.
ümit besen dinliyorum açtım. ne varsa eskilerde var.
devamını gör...
12.
ibo mu kaldı dedirtir.
devamını gör...
13.
ibrahim tatlıses'i sevmem. dansöz olsaydı belki onun hatrına izlerdim.
devamını gör...
14.
gonca vuslaterinin meral akşener cosplayi ile konuk oldugu program.
devamını gör...
günümüz gençliğinin, eski ve son kaliteli yapımların bizlere ne hissettirdiğini anlayamayacağı gerçeğini ortaya koyan program.
devamını gör...
sözlükte twitterda karşıma çıkınca bakmak istedim ama cidden olmadı dayanamadım..
devamını gör...
hayat ibrahim tatlıses'e playback yaptıracak kadar acımasızdı.
devamını gör...
"eden bulur" sözünün kanlı canlı karşılığını banttan izleme imkanına sahip olabileceğiniz, yaşarken sirayet eden karmanın en güzel örneği olan, ünlü arkadaşlarının ibrahim tatlıses'e hasta ziyaretine geldiği program. "şov" eskidendi. bitti.
devamını gör...
turkiye’nin 30 yildir ayni yerde saydiginin gostergelerinden. 30 yil onceki mafyalasma, siyasi yolsuzluklar, magazinle insani uyutmalar, faili mechuller, dogu perincek ... devam ediyor. liste uzar gider boyle
devamını gör...
normal bir ülkede kimsenin izlemeyeceği bir program. ama maalesef seviyoruz böyle saçma işleri. kimseye hakaret etmek istemem ama kroluğa ve avamlığa verilen primi görünce üzülüyorum.
devamını gör...
Bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

"ibo show" ile benzer başlıklar

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.