1.
son zamanlarda ciddi bir atılım yapan çinli teknoloji firması.
devamını gör...
2.
abartılan bazı telefonlardan daha güzel olduğu gerçeği..
devamını gör...
çin malı'dır.
devamını gör...
huvayi diye yanlış okunan telefon markasının adı .
devamını gör...
ilk başlarda beğendiğim fakat sonra pek ısınamadığım marka.
devamını gör...
2 yıl önce faturaya 24 taksit belasıyla edindiğim telefonun markasıdır.
aldıktan bir hafta sonra ( bazılarınızın bildiği gibi çok şanslı birisi olduğum için) yere düştü. ve kırılmadı.
yamuldu.
telefon bildiğiniz yamuldu. hemen garantiye gönderdim. kullanıcı hatası olduğunu ve 528 tlye yapabileceklerini söylediler.
simetri takıntısı olan ben 2 yılımı bu yamuk şeyle geçirmeye alıştım.
devamını gör...
mate 30 modelinden sonra google hizmetlerinin olmamasının sıkıntı yaratacağını düşündüğümden tercih etmedim. fakat kullanan bir yakınından sağlam ve fotoğraf kalitesinin iyi olduğunu biliyorum.
devamını gör...
google desteğinin olmaması beni üzen fakat kamera performansının çok iyi olduğunu bildiğim telefon.
devamını gör...
matebook modelinde pc kamerasını tuş takımının içine gizleyerek ve sadece kullanıma izin verildiğinde, eski mazda 323 farları gibi kalkarak açılan kamerasıyla bir adım öne geçmiştir diğer markalara nazaran. macbook ve zenbook ile kıyasladığımızda da agirlik olarak daha hafiftir.
devamını gör...
gayet kaliteli ürünlere sahip olan marka. telefonları için konuşursak root atmayı bu kadar zorlaştırmalarına gerek yoktu. resmen bootloader kilidi aldirmamak için uğraştılar ve başardılar. huawei cihazlara rom atmak hayalden ibaret. ancak telefonları cidden kaliteli. emui android icindeki en başarılı arayüz.
devamını gör...
yaklaşık 2 yıldır p30 modelini kullanıyorum. bir çok açıdan performans olarak ihtiyacımı fazlasıyla karşıladığı için 3 ay sonra garanti süresi bitince değiştirmeyi düşünmüyorum.

aslında 8.5 'u gören doları düşünürsek 7.5 dan almak gayet mantıklı zira marttan sonra yaptırım falan derken yeniden tırmanışa geçebilir.

yatırım veya telefon alım tavsiyesi değil.
devamını gör...
sorunsuz bir şekilde işimi gören telefonumun markasıdır. fotoğraf kalitesi idare eder onun dışında henüz bir sıkıntısı olmadı. yatırım tavsiyesi değildir.
devamını gör...
abd, adamları resmen telefon sektöründen attı. düşünün sadece abd huawei'ye ambargo uyguladı ve adamlar şu anda yok gibi.

huawei telefon fiyatlarına baktımda 3.000 bandında. eğer ucuza amiral gemisi katili satın almak istiyorsanız şu sıralar bunun tam zamanı.
devamını gör...
p20 lite modelini kullandığım telefon markasıdır. elimde parçalandı cihaz ya da ben kullanmayı beceremedim. almayın, aldırmayın.
devamını gör...
çin merkezli teknoloji devidir.
herkes sadece modem ve telefon ürettiklerini sansa da kamp için elektronik sivrisinek kovucu, elektrikli araba, elektrikli bisiklet gibi çok farklı alanlarda üretim yapıyorlar.
devamını gör...
Bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

"huawei" ile benzer başlıklar

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.