1.
blizzardın içinde bol bol random (rastgele) ibaresini barındıran kart oyunu.
devamını gör...
yeni odul sistemi ve oyunu sadece rng uzerine kuran oyun yapisiyla artik pic olan yillarimi verdigim kart oyunu. ben de artik furyaya katildim. 29 spell ve yogg saron kartimla rngden rngye kosuyorum.

gold kasmak artik imkansiz. yani diyorki yeni oyuncu gelmesin biz ufak ufak yok olacagiz...
devamını gör...
bir zamanların yugi-oh'unu bilenlerin anlayacağı warcraft evrenine ait karakterlerle oynanan turn-based eğlenceli kart oyunu. mobilden oynamak da mümkündür pc versiyonundan farkı yoktur. ek olarak yazarlarla versus atmak isteyen arkadaşların kafa sözlük oyuncu platformu'nda aradıklarını bulabilecekleri oyundur.
devamını gör...
bu oyunda o kadar gıcık metalar var ki, insanın canı sıkılıyor. şöyle güzel, dişe diş bir maç yapayım, eğleneyim diye giriyorsun, adam daha ikinci turdan masayı donatıyor. aslanım, ben onları nasıl yok edem, sen söyle hele? şu sıralar control priest'le kazanması zor olan oyun.
devamını gör...
hakkındaki güncel update'ler aşağıdan takip edilebilir;

playhearthstone.com/en-us/n...

şu ana kadar 3 kişiye öğretme şansı bulduğum oyundur. karşınızdaki zeki bir insansa daha da keyifli olur, çünkü esasında şans oyunu değildir.

%30 şans faktörü varken, %70 zeka ve analitik düşünme yeteneği ister. ileri görüşlü davranmayı, mantıklı riskler almayı ve iyi plan yapmayı ödüllendirirken dikkatsizliği anında cezalandırır.

çocuk gelişimi için de mükemmel olabileceğini tahmin ediyorum.

magic: the gathering'den sonra gelmiş geçmiş en iyi kart oyunudur.
devamını gör...
Bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.
online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.